Mercedes-Benz Sprinter: W906 ir W907 kartos, varikliai ir versijos
Mercedes-Benz Sprinter — didžiųjų furgonų klasės lyderis, plačiai naudojamas krovinių ir keleivių vežimui. Apžvelgiame, kuo skiriasi W906 ir W907 kartos, kokie varikliai ir kėbulo versijos dažniausi ir ką patikrinti perkant naudotą Sprinter.
Sprinter trumpai
Sprinter gaminamas nuo 1995 m. ir turi tris kartas: W901–W905 (1995–2006), W906 (2006–2018) ir W907 (nuo 2018 m.). Naudotų rinkoje Lietuvoje dažniausiai sutinkami W906 ir W907.
Pagrindinės kėbulo versijos — furgonas, keleivinis mikroautobusas (Tourer, Transfer ir kt.) ir važiuoklė su kabina, ant kurios montuojami bortiniai, šaldytuvai ir kiti antstatai. Yra keli ilgiai ir stogo aukščiai, o bendroji masė — nuo apie 3 iki 5 t.
Pavadinimo skaičius rodo versiją: pirmas skaitmuo — masės klasę (pvz., 3xx — 3,5 t, 5xx — 5 t), o paskutiniai du apytiksliai atspindi galią (pvz., 316 CDI — apie 160 AG).
Kurią kartą rinktis
W906 (2006–2018) — dažniausias pasirinkimas naudotų rinkoje. 2013 m. atnaujinti automobiliai gavo naują priekį, daugiau saugumo sistemų ir Euro 6 variklius. Šios kartos automobiliai patikimi, bet dažnai jau labai daug nuvažiavę.
W907 (nuo 2018 m.) turi modernesnę kabiną su MBUX multimedija, daugiau pagalbinių vairavimo sistemų ir platesnį pavarų pasirinkimą: galinių ratų, visų ratų, o pirmą kartą — ir priekinių ratų pavarą. Taip pat yra elektrinis eSprinter.
Senesnių W901–W905 rinkoje vis mažiau: jie pigūs, bet dažniausiai stipriai paveikti rūdžių, todėl verti dėmesio tik puikios būklės.
Varikliai ir pavarų dėžės
W906 kartoje dažniausi 2.1 l keturių cilindrų CDI dyzeliai (apie 90–165 AG) ir 3.0 l V6 CDI (apie 184–190 AG). Euro 6 versijose yra AdBlue sistema.
W907 kartoje iš pradžių naudoti 2.1 l keturių cilindrų ir 3.0 l V6 dyzeliai, o atnaujinus apie 2023 m. juos pakeitė naujesnis 2.0 l keturių cilindrų dyzelis.
Pavarų dėžės — 6 laipsnių mechaninė arba automatinė: W906 — 5 laipsnių, vėliau 7G-Tronic Plus, W907 — 7G-Tronic Plus arba 9G-Tronic.
Ką patikrinti perkant naudotą Sprinter
Ridą tikrinkite pagal serviso ir techninės apžiūros įrašus — darbo Sprinter dažnai nuvažiuoja daug daugiau nei lengvieji automobiliai. Su mechanine pavarų dėže patikrinkite sankabą ir dvimasį smagratį, su automatine — ar pavaros perjungiamos sklandžiai.
CDI varikliuose gali pasitaikyti purkštukų sandariklių nesandarumų — apžiūrėkite, ar aplink purkštukus nėra suodžių ir nesijaučia išmetamųjų dujų kvapo. Taip pat patikrinkite DPF, EGR ir AdBlue sistemas, o šaltas variklis po užvedimo neturi barškėti.
Rūdys — žinoma Sprinter silpnybė: apžiūrėkite durų apačias, ratų arkas, slenksčius, galinių durų apačią ir rėmą. Didesnės nei 3,5 t versijos vairuojamos tik su C kategorija, o vežant krovinius dažniausiai reikalingas ir tachografas.
Kėbulo versijos
Kėbulo versijos, ilgiai, aukščiai ir įranga skiriasi pagal rinką bei metus; nurodome dažniausiai Europoje sutinkamas versijas.
Furgonas
W906, W907Dažniausia versija — krovininis furgonas su keliais ilgiais ir aukščiais.
- Keli ilgiai ir stogo aukščiai
- Slankiojančios šoninės ir galinės varstomosios durys
- Dažnai — 3,5 t bendroji masė
Keleivinis (Tourer)
W906, W907Keleivinis mikroautobusas keleivių vežimui; W907 kartoje vadinamas Tourer.
- Dažniausiai 8–9 vietos, ilgesnėse versijose daugiau
- Langai ir šildymas visame salone
- Dažnai — atskiras salono kondicionierius
Mikroautobusas
W906, W907Gamykliniai (Transfer, City) ir perdirbti mikroautobusai su daugiau vietų.
- Dažnai — daugiau nei 9 vietos
- Dažnai — aukštas stogas ir bagažo skyrius
- Vairuoti gali reikėti D1 kategorijos
Važiuoklė su kabina
W906, W907Pagrindas bortiniams, šaldytuvams ir kitiems antstatams.
- Viengubos arba dvigubos kabinos versijos
- Dažnai — dvigubi galiniai ratai sunkesnėse versijose
- Dažnai — 5 t bendroji masė
4x4
W906, W907Visų ratų pavaros versija sunkesnėms kelio sąlygoms.
- Visų ratų pavara
- Didesnė prošvaistė
- Rečiau sutinkama ir brangesnė
Sprinter kėbulo versijų palyginimas
| Furgonas | Keleivinis | Važiuoklė su kabina | 4x4 | |
|---|---|---|---|---|
| Kam tinka | Krovinių vežimui | Keleivių vežimui | Antstatams ir sunkiems kroviniams | Sunkesnėms kelio sąlygoms |
| Bendroji masė (dažniausiai) | 3,5 t | 3,5 t ir daugiau | 3,5–5 t | 3,5 t ir daugiau |
| Salonas ar krovinių skyrius | Uždaras krovinių skyrius | Keleivių salonas | Bortas ar antstatas | Įvairūs kėbulai |
| Variklis | 2.1 CDI, rečiau V6 | 2.1 CDI, V6 | 2.1 CDI, V6 | Dažnai galingesni |
| Kaina naudotų rinkoje (santykinai) | € | €€ | €€ | €€€ |
Daugumai pirkėjų geriausias pasirinkimas — 3,5 t furgonas su 2.1 l (arba naujesniu 2.0 l) dyzeliu. 4x4 ir V6 versijos verta rinktis tik tada, kai jų tikrai reikia.
Privalumai
- Didelis krovinių skyrius ir platus versijų pasirinkimas
- Patvarūs varikliai ir galinių ratų pavara
- Didelė atsarginių dalių ir meistrų pasiūla
- Galima rinktis net iki 5 t bendrosios masės
Trūkumai
- Rūdys, ypač senesniuose automobiliuose
- Brangesnis remontas ir dalys nei kai kurių konkurentų
- Didelė daugelio parduodamų automobilių rida
Dažni klausimai
Kuri Sprinter karta geriausia perkant naudotą?
Daugumai pirkėjų geriausias pasirinkimas — atnaujintas 2013–2018 m. W906 arba W907. W906 pigesnis ir paprastesnis remontuoti, o W907 — modernesnis, su daugiau saugumo įrangos.
Ką reiškia skaičiai Sprinter pavadinime?
Pirmas skaitmuo rodo masės klasę (pvz., 3xx — 3,5 t, 5xx — 5 t), o paskutiniai du apytiksliai atspindi variklio galią: 316 CDI — apie 160 AG, 319 CDI — apie 190 AG.
Ar galima Sprinter vairuoti su B kategorija?
Taip, jei automobilio bendroji masė neviršija 3,5 t. Sunkesnėms versijoms reikia C1 arba C kategorijos, o vežant krovinius — dažniausiai ir tachografo.
Ar verta pirkti Sprinter su V6 varikliu?
V6 traukia geriau, ypač pakrautame automobilyje ar su priekaba, tačiau dažniausiai sunaudoja daugiau degalų ir brangiau kainuoja jį remontuoti. Daugumai darbų pakanka keturių cilindrų dyzelio.
Atnaujinta 2026-10-09 · Komplektacijos ir įranga skiriasi pagal rinką ir gamybos metus — tikslią įrangą tikrinkite konkrečiame automobilyje.





























