Для бізнесу: тарифи, API та імпорт →

Audi A4 Allroad B9

Легкові · Випуск 2016–2024

Audi A4 Allroad B9, випускався 2016–2024. Оголошення та інформація.

РЕКЛАМА AI Blog Autopilot — your blog writes itself

Покоління 2 покоління

Audi A4 Allroad B9 — оголошення

Усі оголошення →

Ціна, €

Рік

Пробіг, км

Потужність, кВт

Продавець

Комплектація

Більше комплектації
Екстер’єр
Електроніка
Салон
Аудіо та відео
Безпека
Захист від угону
Інші переваги
Оголошень поки немає.
РЕКЛАМА Internet Solutions — IT services for business since 2011
Audi A4 Allroad
Фото: Dinkun Chen, CC BY-SA 4.0
Audi

Audi A4 allroad quattro: покоління B8 та B9, двигуни та відмінності від Avant

Audi A4 allroad quattro — це універсал з підвищеною прохідністю на базі A4 Avant з стандартним повним приводом quattro та захистними елементами кузова. Розглянемо, чим він відрізняється від звичайного A4 Avant, чим відрізняються покоління B8 та B9, які двигуни найпоширеніші та що перевірити при купівлі б/у allroad.

A4 allroad коротко

A4 allroad quattro вперше з'явився у 2009 році (покоління B8), а у 2016 році його замінило покоління B9. Це не окремий модель, а універсал A4 Avant, адаптований для поганих доріг: на кілька сантиметрів підвищена прохідність, пластикові захисти арок коліс і порогів, інші буфери та бампери і завжди — повний привід.

На відміну від більшого A6 allroad, A4 allroad не має пневматичної підвіски — використовується звичайна пружинна підвіска, тому обслуговування простіше і дешевше. Салон, багажник і більшість оснащення такі ж, як у A4 Avant, тому allroad часто обирають ті, хто потрібен універсал, але доводиться багато їздити по бездоріжжю або взимку.

Покоління B8 та B9 — чим відрізняються

A4 allroad покоління B8 (2009–2016) має постійний повний привід quattro з центральним диференціалом. У 2012 році автомобіль оновлений: змінені фари, елементи салону та двигуни. Сьогодні це найдешевший спосіб придбати allroad, але більшість автомобілів вже мають великий пробіг.

B9 покоління A4 allroad (з 2016 р.) легше, тихіше та сучасніше, часто з віртуальною панеллю приладів та більшою кількістю допоміжних систем керування. Більшість чотирициліндрових версій мають quattro з технологією ultra: зазвичай ведуться передні колеса, а задні підключаються автоматично, коли потрібно. V6 дизелі зберегли постійний привід quattro.

У 2019 році оновлене B9 отримало новий вигляд, сенсорний мультимедійний екран замість круткого регулятора та нові назви двигунів (напр., 40 TDI, 45 TFSI). У версії Allroad часто є режим Audi drive select „offroad“, який допомагає їздити по бездоріжжю та спускатися з крутого схилу.

Двигуни та коробки передач

У B8 найчастіше зустрічаються 2.0 TDI дизелі (зазвичай близько 170–190 к.с.) та 3.0 TDI V6 (близько 240–245 к.с.), бензиновий 2.0 TFSI (близько 211–225 к.с.) зустрічається рідше. 2.0 TDI часто комбінується з 6-ступінчастою механічною коробкою, а потужніші двигуни — з 7-ступінчастою S tronic.

У B9 до оновлення — 2.0 TDI (близько 150–190 к.с.), 3.0 TDI V6 (близько 218–272 к.с.) та 2.0 TFSI (близько 252 к.с.). Після 2019 року — 40 TDI (близько 190–204 к.с.), 45 і 50 TDI з V6 (близько 231 і 286 к.с.) та 45 TFSI (близько 245–265 к.с.). Новіші двигуни мають систему легкого гібриду, а дизелі використовують рідину AdBlue.

У B9 чотирициліндрових двигуни найчастіше комбінуються з 7-ступінчастою S tronic подвійною зчепленням коробкою, а V6 TDI — з 8-ступінчастою tiptronic автоматичною коробкою.

Що перевірити при купівлі вживаного A4 allroad

Це, що актуально для A4 Avant, стосується і allroad: ранні двигуни 2.0 TFSI 8-го покоління славилися збільшеними витратами масла, розподільний вал 3.0 TDI V6 розташований ззаду двигуна, а коробка передач S tronic повинна перемикатися плавно, без ривків і заїдання. Перевірте фільтр твердих частинок (DPF), клапан EGR і систему AdBlue у дизельних автомобілях.

Особливість allroad — підвіска і днище. Якщо автомобіль багато їздив по бездоріжжю, перевірте захисти, втулки підвіски та амортизатори, а знизу шукайте слідів ударів. quattro трансмісія важлива, щоб всі шини були однакового розміру і рівномірно зношені; запитайте також про заміну оливи в коробці передач і диференціалі.

Пластикові арки коліс і захисти порогів добре приховують дрібні задири, але під ними може накопичуватися бруд — перевірте, чи нема корозії. Багато allroad імпортується з-за кордону, тому історію перевіряйте за записами сервісного обслуговування та технічного огляду.

РЕКЛАМА AI Blog Autopilot — your blog writes itself

Версії за двигуном

A4 allroad найчастіше продається як окрема версія з додатковими пакетами обладнання, тому вказуємо найпоширеніші версії за двигуном; обладнання відрізняється залежно від ринку та років.

2.0 TDI quattro

8-е покоління

Найпоширеніший і економічний варіант 8-го покоління.

  • Зазвичай — 170–190 к.с.
  • Часто — 6-ступінчаста механічна коробка
  • Постійний повний привід quattro

3.0 TDI quattro

8-е покоління

Найпотужніший дизель 8-го покоління з V6 двигуном.

  • Приблизно 240–245 к.с.
  • 7-ступінчаста коробка S tronic
  • Часто — більше комфортного обладнання

2.0 TDI / 40 TDI quattro

9-е покоління

Найпопулярніший двигун 9-го покоління.

  • Приблизно 150–204 к.с.
  • Часто — 7-ступінчаста S tronic
  • quattro з ультра технологією

45 TFSI quattro

9-е покоління (з 2019 р.)

Бензинова версія для тих, хто за рік не проїжджає багато.

  • Приблизно 245–265 к.с.
  • 7-ступінчаста S tronic
  • Часто — система легкого гібрида

50 TDI quattro

9-е покоління (з 2019 р.)

Найпотужніший allroad з V6 дизельним двигуном.

  • Приблизно 286 к.с.
  • 8-ступінчаста автоматична коробка tiptronic
  • Постійний повний привід quattro та легкий гібрид 48 В

Порівняння версій 9-го покоління

2.0 TDI (iki 2019 m.)40 TDI45 TFSI50 TDI
Для кого підходитьДля меншого бюджетуБільшості покупцівДля менших щорічних пробігівДля довгих подорожей
ПотужністьПриблизно 150–190 к.с.Приблизно 190–204 к.с.Приблизно 245–265 к.с.Приблизно 286 к.с.
Коробка передачЗазвичай S tronic7-ступінчаста S tronic7-ступінчаста S tronic8-ступінчастий tiptronic
Тип quattroQuattro ultraQuattro ultraQuattro ultraПостійний привід quattro
МультимедіаMMI з обертовим керуючим елементомІнформаційний екранІнформаційний екранІнформаційний екран
Ціна на ринку підержаних автомобілів (відносне)€€€€€€€€

Більшості покупців найкраще підійде 40 TDI — економічний і достатньо потужний. 50 TDI варто обрати, якщо багато їздите по автомагістралях або буксируєте причіп, а 45 TFSI — якщо за рік проїзжаєте небагато.

Переваги

  • Висока дорожній просвіт, ніж у A4 Avant — зручніше по бездоріжжю і взимку
  • Завжди з повним приводом quattro
  • Простіша підвіска, ніж у A6 allroad, без пневмопідвіски
  • Якісний салон і великий багажник

Недоліки

  • На ринку підержаних автомобілів дорожчий за аналогічний A4 Avant
  • Незначно більший витрати пального, ніж у A4 Avant
  • Не повнопривідний — підходить лише для легкого бездоріжжя

Поширені запитання

Чим A4 allroad відрізняється від A4 Avant?

Allroad має вищий дорожній просвіт, пластикові захисти кузова, інший дизайн і завжди — повний привід quattro. Салон, багажник і двигуни в основному такі ж, але A4 Avant можна знайти і з переднім приводом, а також з набагато ширшим вибором двигунів.

Чи має A4 allroad пневматичну підвіску?

Ні — на відміну від A6 allroad, A4 allroad має звичайну пружинну підвіску, а в деяких автомобілях — з адаптивними амортизаторами. Тому її обслуговування простіше, а ремонт підвіски дешевший.

Чи варто обирати allroad замість A4 Avant quattro?

Варто, якщо багато їздите по бездоріжжю, живете в селі або часто подорожуєте зимою — більший кліренс тут дуже корисний. Якщо їздите переважно по асфальту, A4 Avant quattro буде трохи економічнішим і часто дешевшим.

Оновлено 2026-10-09 · Комплектації та оснащення відрізняються залежно від ринку й року випуску — перевіряйте оснащення конкретного авто. · Перекладено автоматично

Коментарі

Коментарів про Audi A4 Allroad ще немає. Поділіться досвідом.

Увійдіть, щоб коментувати

Інші моделі Audi

Audi →
РЕКЛАМА AI Blog Autopilot — your blog writes itself