Kia Ceed: JD ja CD põlvkonnad, mootorid ja varustustasemed
Kia Ceed — Euroopas loodud ja toodetud kompaktklassi auto, mida Leedus hinnatakse rohke varustuse ja pika tehasegarantii poolest. Vaatame kahte uusimat põlvkonda — JD (2012–2018) ja CD (alates 2018): mille poolest need erinevad, millised mootorid ja varustustasemed on levinuimad ning mida kasutatud autot ostes kontrollida.
Ceed lühidalt
Esimene cee'd ilmus 2006. aastal, kuid alates kolmandast põlvkonnast (2018) kannab mudel lihtsalt nime Ceed. See arendatakse Saksamaal ja toodetakse Slovakkias Žilinas asuvas Kia tehases; tehnika on lähedane sõsarmudelile Hyundai i30.
Ceedi pakutakse 5-ukselise luukpärana ja universaalina Ceed SW. JD põlvkonnas oli ka 3-ukseline pro_cee'd, CD põlvkonnas aga madalam, sportliku siluetiga universaal ProCeed ja kõrgem crossover XCeed.
Kia annab Euroopas uutele autodele 7-aastase (kuni 150 000 km) tehasegarantii, mis kandub üle ka teistele omanikele, kui autot on hooldatud vastavalt tootja nõuetele. Seetõttu tasub uuemat Ceedi ostes kontrollida, kas garantii kehtib veel.
JD ja CD — mille poolest need erinevad
JD põlvkond (2012–2018) — tublisti küpsem kui esimene: kvaliteetsem salong, rohkem varustust ja vaiksem veermik. 2015. aastal uuendati — lisandus 1.0 T-GDi mootor ja 7-käiguline topeltsiduriga käigukast. Kõige sportlikumad versioonid — cee'd GT ja pro_cee'd GT (204 AG).
CD põlvkond (alates 2018) — madalam, laiem ja kaasaegsem, uue põlvkonna turbobensiinimootoritega ja rohkemate sõiduabisüsteemidega. 2021. aastal uuendati seda: muudeti esiosa, uus Kia logo, suuremad ekraanid ja saadaval ka digitaalne näidikuteplokk.
Väiksemale eelarvele sobib hästi hooldatud JD pärast 2015. aasta uuendust; kui soovid moodsamat autot ja järelejäänud tehasegarantii, siis CD.
Mootorid ja käigukastid
JD põlvkonnas on levinuimad 1.4 ja 1.6 bensiinimootorid (1.6 GDi — umbes 135 AG), alates 2015. aastast ka 1.0 T-GDi (100–120 AG), diislid aga 1.4 ja 1.6 CRDi (umbes 90–136 AG).
CD põlvkonnas — 1.0 T-GDi (120 AG), 1.4 T-GDi (140 AG), 1.4 MPi (100 AG) ja 1.6 CRDi (115–136 AG, hiljem ka 48 V kerghübriidiga). Pärast uuendust asendas 1.4 T-GDi mootori 1.5 T-GDi (160 AG). Ceed GT ja ProCeed GT on 1.6 T-GDi (204 AG), Ceed SW ja XCeed olid saadaval ka pistikhübriididena (1.6 GDi PHEV, 141 AG).
Käigukastid — 6-käiguline manuaalkäigukast või 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (7DCT); kerghübriididel pakutakse ka nutikat manuaalkäigukasti iMT, milles sidurit juhitakse elektrooniliselt. Pistikhübriidil on 6-käiguline topeltsiduriga käigukast.
Mida kontrollida kasutatud Ceedi ostmisel
7DCT käigukast peab töötama sujuvalt, ilma tõksumise ja vibratsioonita; manuaalkäigukasti puhul kontrollige sidurit ja kahemassilist hooratast. Diiselmootoriga, palju linnas sõitnud autodel kontrollige tahkete osakeste filtrit (DPF) ja EGR-süsteemi.
Otsepritsega bensiinimootorite (GDi, T-GDi) puhul on oluline õigeaegne õlivahetus — küsige hooldusajalugu ja uurige, kas mootor tarbib palju õli. GT-versioonidega sõidetakse sageli aktiivselt, seetõttu hinnake hoolikalt pidureid, rehve ja sidurit.
Pistikhübriidide puhul kontrollige laadimisseadmeid ja seda, et veateateid ei oleks. Garantii jäägi ja hooldusajaloo saate kontrollida ametliku Kia esinduse juures VIN-koodi järgi.
Varustustasemed
Kia varustustasemete nimetused erinevad riigiti suuresti (nt Suurbritannias kasutatakse nende asemel numbreid); esitame Saksamaal kasutatavad nimetused, mida kohtab sageli Leetu toodud autode hulgas.
Vision
JD ja CDPõhiversioon, juba hästi varustatud.
- Kergsulamist veljed
- Sageli — tagurduskaamera ja navigatsioon
- Sageli — soojendusega istmed ja rool
Spirit
JD ja CDKõrgem varustustase mugavuse armastajatele.
- Sageli — LED-tuled
- Sageli — nahkistmed
- Sageli — võtmeta käivitamine
GT-Line
CDSportliku välimusega versioon ilma sportmootorita.
- Sportlikud kaitserauad ja GT-Line embleemid
- Sportistmed ja alt lapik rool
- Sageli — 17–18 col. veljed
GT
JD ja CDSportversioon sõidurõõmuks.
- 1.6 T-GDi mootor (204 AG)
- Sportlik veermik ja pidurid
- 18 col. veljed ja sportistmed
CD põlvkonna varustustasemete võrdlus
| Vision | Spirit | GT-Line | GT | |
|---|---|---|---|---|
| Kellele sobib | Ratsionaalsele ostjale | Mugavushuvilistele | Sportliku välimuse soovijale | Sõidurõõmu soovijale |
| Veljed (enamasti) | 16 col. | 16–17 col. | 17–18 col. | 18 col. |
| Salong | Standard | Sageli nahk, rohkem varustust | Sportistmed | Sportistmed, GT-varustus |
| Mootor | 1.0–1.5 T-GDi, 1.6 CRDi | 1.0–1.5 T-GDi, 1.6 CRDi | 1.0–1.5 T-GDi, 1.6 CRDi | 1.6 T-GDi, 204 AG |
| Hind kasutatud autode turul (suhteliselt) | € | €€ | €€ | €€€ |
Enamiku ostjate jaoks on parim valik Vision või Spirit 1.0 või 1.5 T-GDi või 1.6 CRDi mootoriga. GT-Line tasub valida välimuse pärast, GT aga ainult siis, kui otsite tõeliselt sportlikku autot.
Plussid
- Rohke varustus suhteliselt väikese hinna eest
- Pikk tehasegarantii, mis kandub üle järgmisele omanikule
- Lai keretüüpide valik — luukpära, SW, ProCeed ja XCeed
- Lihtne hooldus ja taskukohased varuosad
Miinused
- Baasmootor 1.4 MPi on nõrgavõitu
- Tagaistmerivis ja pakiruumis on vähem ruumi kui Škoda Octavial
- Kasutatud autode turul on pakkumine väiksem kui Golfi või Octavia puhul
Korduma kippuvad küsimused
Milline Ceedi põlvkond on kasutatud auto ostmiseks parim?
Paljudele ostjatele on parim valik CD põlvkond: kaasaegne, hästi varustatud ja sageli veel kehtiva tehasegarantiiga. Väiksema eelarve puhul sobib hästi hooldatud JD pärast 2015. aasta uuendust.
Mille poolest erinevad Ceed, Ceed SW, ProCeed ja XCeed?
Ceed on tavaline luukpära, Ceed SW on universaal suurima pakiruumiga, ProCeed on madalam, sportliku siluetiga universaal, XCeed aga kõrgem crossover suurema kliirensiga. Tehnika ja mootorid on sisuliselt samad.
Kas Kia garantii kehtib kasutatud Ceedi ostmisel?
Kia 7-aastane (kuni 150 000 km) garantii kandub üle järgmisele omanikule, kui auto on esmalt müüdud Euroopas ja seda on hooldatud vastavalt tootja nõuetele. Täpseid tingimusi ja järelejäänud garantiid kontrollige üle ametliku Kia esindaja käest VIN-koodi järgi.
Millist Ceedi mootorit valida?
Peamiselt linnas sõitjatele sobib kõige paremini 1.0 või 1.5 T-GDi bensiinimootor, palju maanteel sõitjatele aga 1.6 CRDi diisel. Diisli tahkete osakeste filter vajab pikemaid sõite.
Uuendatud 2026-10-09 · Varustustasemed ja varustus erinevad turu ja mudeliaasta järgi — kontrollige konkreetse auto varustust. · Tõlgitud automaatselt





























