Для бізнесу: тарифи, API та імпорт →

Škoda Kodiaq

Легкові · Випуск 2016–

Škoda Kodiaq: покоління, роки випуску та оголошення.

РЕКЛАМА Internetinė parduotuvė per 72 val. — internetines-parduotuves.lt

Покоління 2 покоління

Škoda Kodiaq — оголошення 2 оголошення

Усі оголошення →

Ціна, €

Рік

Пробіг, км

Потужність, кВт

Пальне

Коробка передач

Тип кузова

Стан

Країна

Продавець

Комплектація

Більше комплектації
Екстер’єр
Електроніка
Салон
Аудіо та відео
Безпека
Захист від угону
Інші переваги
Škoda Kodiaq4

Škoda Kodiaq

2023105 264 kmДизельАвтомат110 kWПозашляховик / SUV

Skoda Kodiaq, 2023-05, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 110 kW; rida: 105 264 km. 6 000 km arba 6 mėn. pardavėjo garantija. Auto…

🇱🇹 Šiauliai · ID 270
26 800 EUR
Škoda Kodiaq4

Škoda Kodiaq

202437 800 kmГібридАвтомат195 kWПозашляховик / SUV

Skoda Kodiaq, 2024-11, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.5 l, 195 kW; rida: 37 800 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 100 k…

🇱🇹 Šiauliai · ID 297
34 800 EUR
РЕКЛАМА Site SEO AI Audit — free SEO audit
Škoda Kodiaq
Фото: Vauxford, CC BY-SA 4.0
Škoda

Škoda Kodiaq: I та II покоління, двигуни та комплектації

Škoda Kodiaq — великий позашляховик (SUV), в якому вміщується до семи пасажирів, в Україні популярний серед сімей. Розглянемо I (2016–2024) та II (з 2024 р.) покоління, їх двигуни, комплектації та що перевірити при купівлі підержаного.

Kodiaq коротко

Kodiaq — перший великий позашляховик Škoda, створений на платформі MQB. Його пропонують з 5 або 7 сидіннями, переднім або повним приводом (4x4). Спортова версія називається RS, більш міцна — Scout, а спортивного вигляду — Sportline.

Технічно Kodiaq близький до VW Tiguan Allspace та SEAT Tarraco, але часто оцінюється за практичністю: великий багажник, просторний салон та рішення Simply Clever, наприклад, скляні двері або захист дверей.

I та II покоління — у чому відрізняються

I покоління (2016–2024) — найпопулярніше на ринку підержаних: пропозиція велика, широкий вибір двигунів та комплектацій. У 2021 році його оновлено: змінено передню частину, з'явилися LED (часто матричні) фари, оновлені двигуни, а RS замість дизельного отримав бензиновий 2.0 TSI двигун.

II покоління (з 2024 р.) — більше, з новим салоном, великим мультимедійним екраном та фізичними регуляторами (Smart Dials), а важель перемикання передач переміщений до керма. Його пропонують тільки з коробкою DSG, а новинка — зарядний гібрид iV, на електроенергії якого можна проїхати близько 100 км.

Підержаний Kodiaq багато хто обирає з автомобілів 2019–2023 рр. I покоління, а II покоління на ринку підержаних ще досить нове та дорожче.

Двигуни та коробки передач

У першому поколінні найчастіше зустрічаються 1.4 TSI (125–150 к.с.), пізніше його замінив 1.5 TSI (150 к.с.), 2.0 TSI (близько 180–190 к.с., з 4x4) і 2.0 TDI (найчастіше 150 к.с., потужніші — близько 190–200 к.с.). RS до 2021 року мав 2.0 BiTDI (240 к.с.), після оновлення — 2.0 TSI (245 к.с).

У другому поколінні — 1.5 TSI e-TEC легкий гібрид (150 к.с.), 2.0 TSI (204 к.с., 4x4), 2.0 TDI (150 к.с., а з 4x4 — близько 190 к.с.) і зарядний гібрид 1.5 TSI iV (204 к.с).

У першому поколінні слабші версії пропонувалися і з 6-ступінчастою механічною коробкою, інші — з DSG. Повний привід забезпечує муфта типу Haldex, олію якої потрібно періодично змінювати.

Що перевірити при покупці б/у Kodiaq

Коробка передач DSG повинна перемикатися плавно, без ривків і ударів. Запитайте, чи за графіком змінювалася олія DSG, а в версіях 4x4 — і олія муфти Haldex.

Для дизельних двигунів — фільтр твердих частинок (DPF), клапан EGR і система AdBlue: їх несправності (наприклад, помпи або підігрівача) трапляються і можуть коштувати не мало. Якщо ви переважно їздите містом, часто раціональніше вибирати бензиновий 1.5 TSI.

Багато Kodiaq були корпоративними автомобілями, тому історію обслуговування перевіряйте за записами в сервісах і історією технічного огляду. У версії на 7 місць перевірте механізм третього ряду сидінь, а в усіх автомобілях — кузов на предмет замальованих деталей.

РЕКЛАМА Svetainė jūsų verslui per 48 val. — svetainesverslui.lt

Комплектації

Назви та оснащення відрізняються залежно від ринку та років; вказуємо комплектації, які найчастіше зустрічаються в Європі.

Ambition

Перше покоління

Найпопулярніший вибір — гарний баланс ціни та оснащення.

  • Легкі легковики
  • Часто — двозонний автоматичний клімат-контроль
  • Часто — датчики паркування

Style

Перше покоління

Вища комплектація для любителів комфорту.

  • Більші колеса та більше хромованих деталей
  • Часто — світлодіодні фари та навігація
  • Часто — електропривідний дах багажника

Scout

Перше покоління

Більш міцна версія, зазвичай з 4x4.

  • Зазвичай повний привід
  • Захисні деталі кузова та сріблясті акценти
  • Часто — бездоріжжя режим

Sportline

I, II покоління

Спортивна версія без спортивного двигуна.

  • Чорні деталі та більші колеса
  • Спортивні сидіння
  • Спортівніші салонні оздоблення

L&K

Перше покоління

Laurin & Klement — найрозкішніша версія Kodiaq.

  • Одномісні сидіння
  • Багатий стандартний оснащення
  • Унікальні знаки та оздоблення L&K

RS

I, II покоління

Спортівна версія з найпотужнішим двигуном і 4x4.

  • Найбільші колеса та спортивні бампери
  • Спортівні сидіння та кермо
  • Повний привід

Порівняння комплектацій оновленої першої генерації

AmbitionStyleSportlineRS
Хто підійдеДля сім'ї, розумна цінаДля комфортуСпортівний виглядДля комфорту водіння
Ринки (найчастіше)17 стовпців18 стовпців19 стовпців20 стовпців
Передні фариLEDLED, часто матричніLED, часто матричніLED, часто матричні
Двигун (найчастіше)1.5 TSI, 2.0 TDI1.5 TSI, 2.0 TSI, 2.0 TDI2.0 TSI, 2.0 TDI2.0 TSI, 245 к.с.
Ціна на ринку б/у авто (відносне)€€€€€€€€

Найкращий вибір для багатьох сімей — Ambition або Style з двигуном 2.0 TDI (150 к.с.) або 1.5 TSI. Sportline і RS варто вибирати за дизайном і динамікою, але вони дорожчі.

Переваги

  • Дуже просторний салон і багажник, можливо 7 місць
  • Практичні рішення Simply Clever
  • Широкий вибір двигунів і версії 4x4
  • Зручний автомобіль, тихий салон

Недоліки

  • Третній ряд сидінь підходить переважно для дітей
  • Дорогий ремонт систем DSG і AdBlue
  • Бензинові версії 4x4 споживають багато палива

Поширені запитання

Чи підходить Kodiaq для 7 пасажирів?

Kodiaq з 7 місцями підходить для великої сім'ї, але третній ряд сидінь призначений переважно для дітей або коротких подорожей. З піднятими сидіннями третього ряду багажник значно зменшується.

Чи вибирати бензиновий або дизельний Kodiaq?

Для тих, хто багато їздить за містом і часто буксирує причіп, найкраще підійде 2.0 TDI. Якщо ви їздите переважно містом і невеликі відстані, раціональніше вибрати 1.5 TSI — йому не потрібен фільтр твердих частинок і обслуговування AdBlue.

Чи потрібен Kodiaq з 4x4?

У Литві багато водіїв обмежуються переднім приводом. 4x4 корисно, якщо часто їздите по бездоріжжю, зимою по неочищених дорогах або тягнете важкий причіп, але така версія дорожча і споживає більше палива.

Чим відрізняється Kodiaq від Škoda Karoq?

Karoq — це менший компактний кросовер на 5 місць, а Kodiaq — більший, з можливими 7 місцями та значно більшим багажником. Техніка та двигуни обох моделей схожі.

Оновлено 2026-10-09 · Комплектації та оснащення відрізняються залежно від ринку й року випуску — перевіряйте оснащення конкретного авто. · Перекладено автоматично

Коментарі

Коментарів про Škoda Kodiaq ще немає. Поділіться досвідом.

Увійдіть, щоб коментувати

Інші моделі Škoda

Škoda →
РЕКЛАМА Site SEO AI Audit — free SEO audit