Uzņēmumiem: plāni, API un imports →

Škoda Kodiaq

Automašīnas · Ražots 2016–

Škoda Kodiaq: paaudzes, ražošanas gadi un sludinājumi.

REKLĀMA Site AI Audit: What to fix on your website

Paaudzes 2 paaudzes

Škoda Kodiaq sludinājumi 2 sludinājumi

Visi sludinājumi →

Cena, €

Gads

Nobraukums, km

Jauda, kW

Degviela

Ātrumkārba

Virsbūves tips

Stāvoklis

Valsts

Pārdevējs

Aprīkojums

Vairāk aprīkojuma
Eksterjers
Elektronika
Salons
Audio un video
Drošība
Aizsardzība
Citas priekšrocības
Škoda Kodiaq4

Škoda Kodiaq

2023105 264 kmDīzelisAutomātiskā110 kWApvidus / SUV

Skoda Kodiaq, 2023-05, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 110 kW; rida: 105 264 km. 6 000 km arba 6 mėn. pardavėjo garantija. Auto…

🇱🇹 Šiauliai · ID 270
26 800 €
Škoda Kodiaq4

Škoda Kodiaq

202437 800 kmHibrīdsAutomātiskā195 kWApvidus / SUV

Skoda Kodiaq, 2024-11, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.5 l, 195 kW; rida: 37 800 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 100 k…

🇱🇹 Šiauliai · ID 297
34 800 €
REKLĀMA PostRSS — automatic posting to social networks
Škoda Kodiaq
Foto: Vauxford, CC BY-SA 4.0
Škoda

Škoda Kodiaq: I un II paaudze, dzinēji un komplektācijas

Škoda Kodiaq — liels apvidus auto (SUV), kurā ietilpst līdz septiņiem pasažieriem, Latvijā populārs ģimeņu vidū. Apskatām I (2016–2024) un II (no 2024. g.) paaudzi, to dzinējus, komplektācijas un to, kam pievērst uzmanību, pērkot lietotu.

Kodiaq īsumā

Kodiaq — pirmais lielais Škoda apvidus auto, kas izstrādāts uz MQB platformas. Tas tiek piedāvāts ar 5 vai 7 sēdvietām, priekšējo vai visu riteņu (4x4) piedziņu. Sportiskā versija tiek dēvēta par RS, robustāka izskata — Scout, bet sportiska izskata — Sportline.

Tehniski Kodiaq ir radniecīgs VW Tiguan Allspace un SEAT Tarraco, taču bieži tiek novērtēts praktiskuma dēļ: liels bagāžnieks, ietilpīgs salons un Simply Clever risinājumi, piemēram, lietussargs priekšējās durvīs vai durvju malu aizsargi.

I un II paaudze — ar ko tās atšķiras

I paaudze (2016–2024) — populārākā lietoto auto tirgū: piedāvājums liels, dzinēju un komplektāciju izvēle plaša. 2021. gadā tas tika atjaunināts: mainīts priekšpuses izskats, parādījās LED (bieži matricu) lukturi, atjaunināti dzinēji, savukārt RS dīzeļdzinēja vietā ieguva benzīna 2.0 TSI dzinēju.

II paaudze (no 2024. g.) — lielāka, ar jaunu salonu, lielu multimediju ekrānu un fiziskiem vadības elementiem (Smart Dials), savukārt pārnesumkārbas svira pārvietota pie stūres. Tas tiek piedāvāts tikai ar DSG pārnesumkārbu, bet jaunums — uzlādējamais hibrīds iV, ar kuru elektriskajā režīmā var nobraukt aptuveni 100 km.

Lietotu Kodiaq daudzi izvēlas no 2019.–2023. gada I paaudzes automobiļiem, savukārt II paaudze lietoto auto tirgū vēl ir diezgan jauna un dārgāka.

Dzinēji un pārnesumkārbas

I paaudzē visbiežāk sastopami 1.4 TSI (125–150 ZS), vēlāk to nomainījušais 1.5 TSI (150 ZS), 2.0 TSI (aptuveni 180–190 ZS, ar 4x4) un 2.0 TDI (visbiežāk 150 ZS, jaudīgākie — aptuveni 190–200 ZS). RS līdz 2021. gadam bija 2.0 BiTDI (240 ZS), pēc atjaunināšanas — 2.0 TSI (245 ZS).

II paaudzē — 1.5 TSI e-TEC vieglais hibrīds (150 ZS), 2.0 TSI (204 ZS, 4x4), 2.0 TDI (150 ZS, bet ar 4x4 — aptuveni 190 ZS) un uzlādējamais hibrīds 1.5 TSI iV (204 ZS).

I paaudzē vājākās versijas tika piedāvātas arī ar 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu, citas — ar DSG. Visu riteņu piedziņu nodrošina Haldex tipa uzmava, kuras eļļa ir periodiski jāmaina.

Kam pievērst uzmanību, pērkot lietotu Kodiaq

DSG pārnesumkārbas pārslēgšanās jābūt vienmērīgai, bez raustīšanās un sitieniem. Pajautājiet, vai saskaņā ar grafiku ir mainīta DSG eļļa, bet 4x4 versijās — arī Haldex uzmavas eļļa.

Dīzeļdzinējiem — kvēpu filtrs (DPF), EGR vārsts un AdBlue sistēma: to bojājumi (piem., sūkņa vai sildītāja) gadās un var izmaksāt dārgi. Ja pārsvarā braucat pilsētā, bieži vien racionālāk ir izvēlēties benzīna 1.5 TSI.

Daudzi Kodiaq ir bijuši uzņēmumu auto, tāpēc nobraukumu pārbaudiet pēc servisa ierakstiem un tehniskās apskates vēstures. 7-vietīgajā versijā pārbaudiet trešās rindas sēdekļu mehānismus, bet visos automobiļos — virsbūvi, vai nav krāsotu detaļu.

REKLĀMA Internet Solutions: SaaS ir IT paslaugos verslui

Komplektācijas

Nosaukumi un aprīkojums atšķiras atkarībā no tirgus un gada; norādām Eiropā visbiežāk sastopamās komplektācijas.

Ambition

I paaudze

Populārākā izvēle — labs cenas un aprīkojuma līdzsvars.

  • Vieglmetāla diski
  • Bieži — divzonu automātiskā klimata kontrole
  • Bieži — parkošanās sensori

Style

I paaudze

Augstāka komplektācija komforta cienītājiem.

  • Lielāki diski un vairāk hromētu detaļu
  • Bieži — LED lukturi un navigācija
  • Bieži — elektriski vadāms bagāžnieka vāks

Scout

I paaudze

Robustāka izskata versija, visbiežāk ar 4x4.

  • Visbiežāk visu riteņu piedziņa
  • Aizsargājošas virsbūves detaļas un sudraboti akcenti
  • Bieži — bezceļu braukšanas režīms

Sportline

I, II paaudze

Sportiska izskata versija bez sportiska dzinēja.

  • Melna izskata detaļas un lielāki diski
  • Sporta sēdekļi
  • Sportiskāka salona apdare

L&K

I paaudze

Laurin & Klement — visgreznākā Kodiaq versija.

  • Ādas sēdekļi
  • Bagātīgs standarta aprīkojums
  • Ekskluzīvi L&K emblēmas un apdare

RS

I, II paaudze

Sporta versija ar visjaudīgāko dzinēju un 4x4.

  • Lielākie diski un sporta buferi
  • Sporta sēdekļi un stūre
  • Visu riteņu piedziņa

Atjauninātās I paaudzes komplektāciju salīdzinājums

AmbitionStyleSportlineRS
Kam piemērotsĢimenei, saprātīga cenaKomfortamSportiskam izskatamBraukšanas priekam
Diski (visbiežāk)17 coll.18 coll.19 coll.20 coll.
Priekšējie lukturiLEDLED, bieži vien matricasLED, bieži vien matricasLED, bieži vien matricas
Dzinējs (visbiežāk)1.5 TSI, 2.0 TDI1.5 TSI, 2.0 TSI, 2.0 TDI2.0 TSI, 2.0 TDI2.0 TSI, 245 ZS
Cena lietotu auto tirgū (relatīvi)€€€€€€€€

Vairumam ģimeņu labākā izvēle ir Ambition vai Style ar 2.0 TDI (150 ZS) vai 1.5 TSI dzinēju. Sportline un RS ir vērts izvēlēties izskata un dinamikas dēļ, taču tie ir dārgāki.

Priekšrocības

  • Ļoti ietilpīgs salons un bagāžnieks, pieejamas 7 sēdvietas
  • Praktiski Simply Clever risinājumi
  • Plaša dzinēju izvēle un 4x4 versijas
  • Ērta piekare, kluss salons

Trūkumi

  • Trešā sēdekļu rinda piemērota galvenokārt bērniem
  • Dārgs DSG un AdBlue sistēmas remonts
  • Benzīna 4x4 versijas patērē diezgan daudz degvielas

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Kodiaq ir piemērots 7 pasažieriem?

Kodiaq ar 7 sēdvietām ir piemērots lielākai ģimenei, taču trešās rindas sēdekļi paredzēti galvenokārt bērniem vai īsiem pārbraucieniem. Ar paceltiem trešās rindas sēdekļiem bagāžnieka ietilpība ievērojami samazinās.

Ko izvēlēties — benzīna vai dīzeļa Kodiaq?

Tiem, kas daudz brauc pa šoseju un bieži velk piekabi, vispiemērotākais ir 2.0 TDI. Ja braucat galvenokārt pilsētā un veicat nelielus attālumus, racionālāk ir izvēlēties 1.5 TSI — tam nav nepieciešama cieto daļiņu filtra un AdBlue apkope.

Vai ir nepieciešams Kodiaq ar 4x4?

Vairumam autovadītāju Latvijā pietiek ar priekšējo riteņu piedziņu. 4x4 ir noderīga, ja bieži braucat pa grants ceļiem, ziemā neiztīrītiem ceļiem vai velkat smagu piekabi, taču šāda versija ir dārgāka un patērē vairāk degvielas.

Ar ko Kodiaq atšķiras no Škoda Karoq?

Karoq — mazāks kompaktais apvidus auto ar 5 sēdvietām, savukārt Kodiaq — lielāks, ar iespējamām 7 sēdvietām un ievērojami lielāku bagāžnieku. Abu modeļu tehnika un dzinēji ir līdzīgi.

Atjaunināts 2026-10-09 · Komplektācijas un aprīkojums atšķiras atkarībā no tirgus un izlaiduma gada — konkrētā auto aprīkojumu pārbaudiet. · Tulkots automātiski

Komentāri

Komentāru par Škoda Kodiaq vēl nav. Dalieties pieredzē.

Piesakieties, lai komentētu

Citi modeļi Škoda

Škoda →
REKLĀMA Internet Solutions — IT services for business since 2011