Ettevõtetele: paketid, API ja import →

Mini Countryman R60

Sõiduautod · Toodetud 2010–2016

Mini Countryman R60, toodetud 2010–2016. Kuulutused ja info.

REKLAAM Talkmio LiveChat: AI live chat for your website, 24/7

Põlvkonnad 3 põlvkonda

Mini Countryman R60 kuulutused 1 kuulutus

Kõik kuulutused →

Hind, €

Aasta

Läbisõit, km

Võimsus, kW

Kütus

Käigukast

Kere tüüp

Seisukord

Riik

Müüja

Varustus

Rohkem varustust
Välisilme
Elektroonika
Salong
Heli ja video
Ohutus
Turvalisus
Muud eelised
Mini Countryman4

Mini Countryman

2013196 000 kmDiiselManuaal82 kWLuukpära

Mini Countryman, 2013-09, hečbekas. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: mechaninė; variklis: 1.6 l, 82 kW; rida: 196 000 km. Galima papildoma mokama garantija. Galimas automobilio prist…

🇱🇹 Šiauliai · ID 306
5 300 €
REKLAAM Talkmio — AI live chat for your website 24/7
Mini Countryman
Foto: Alexander Migl, CC BY-SA 4.0
Mini

MINI Countryman: R60, F60 ja U25 põlvkonnad, mootorid ja versioonid

MINI Countryman — suurim MINI mudel, kompaktne viieukseline crossover, mida saab osta ka nelikveoga ALL4. Vaatame, mille poolest erinevad R60, F60 ja U25 põlvkonnad, milliseid mootoreid leidub, mille poolest erinevad One, Cooper, Cooper S ja teised versioonid ning mida kasutatud auto ostmisel kontrollida.

Countryman lühidalt

Countryman tuli 2010. aastal turule esimese viieukselise MINIna. Esimene põlvkond (R60) toodeti aastatel 2010–2016, teine (F60) — 2017–2024 ning 2024. aastal esitleti kolmas (U25), mis on tublisti kasvanud ja mida pakutakse nii sisepõlemis- kui ka elektrimootoritega.

Nagu teistelgi MINI-del, jagunevad versioonid mootori järgi: One, Cooper, Cooper S ja John Cooper Works, diisliversioonid on tähistatud tähega D (Cooper D, Cooper SD). Nelikvea tähis on ALL4. Countryman säilitab MINI stiili ja täpse juhitavuse, kuid on luukpärast tublisti ruumikam, mistõttu sobib ka perele.

R60, F60 ja U25 — mille poolest erinevad

R60 põlvkond (2010–2016) — soodsaim viis Countrymani soetamiseks. See on kompaktsem ja salongis domineerib suur ümmargune keskinäidik, mis on tolle aja MINI-dele omane. Selle põlvkonna 1.6 bensiinimootorid nõuavad, nagu tolleaegse MINI Hatchi omadki, hoolikat hooldust.

F60 põlvkond (2017–2024) on suurem, ruumikam ja moodsam, sellel on BMW kolme- ja neljasilindrilised mootorid ning suurem pagasiruum. See on kasutatud autode turul populaarseim põlvkond. 2020. aastal uuendatud autod said muudetud esiosa ja Suurbritannia lipu motiiviga tagatuled.

U25 põlvkond (alates 2024. aastast) on veelgi suurem ja täiesti teistsuguse salongiga — tavaliste näidikute asemel on ümmargune OLED-ekraan. Seda pakutakse bensiini-, diisel- ja elektrimootoritega, kuid kasutatud autode turul on selliseid autosid seni vähe.

Mootorid ja käigukastid

F60 põlvkonnas on One'il tavaliselt 1.5 kolmesilindriline bensiinimootor (umbes 102 hj), Cooperil — sama 1.5 mootor (umbes 136 hj), Cooper S-il — 2.0 (umbes 178–192 hj) ja John Cooper Worksil — 2.0 (alguses umbes 231 hj, alates 2019. aastast — umbes 306 hj). Diisliversioonid — One D (1.5, umbes 116 hj), Cooper D (2.0, umbes 150 hj) ja Cooper SD (2.0, umbes 190 hj).

Laetav hübriid Cooper SE ALL4 ühendab 1.5 bensiinimootori ja elektrimootori (koguvõimsus umbes 224 hj); ainult elektri jõul suudab see läbida vaid mõnikümmend kilomeetrit. R60 põlvkonnas domineerivad 1.6 bensiinimootorid (Cooper — umbes 122 hj, turboga Cooper S — umbes 184–190 hj) ning 1.6 ja 2.0 diiselmootorid.

Käigukastid — 6-käiguline manuaal- või automaatkäigukast. F60 põlvkonna esirattaveolised bensiiniversioonid on alates 2018. aastast tavaliselt 7-käigulise kahesidurilise Steptronic-käigukastiga, diisliversioonid ja osa ALL4 versioone aga 8-käigulise klassikalise automaatkäigukastiga.

Mida kontrollida kasutatud Countrymani ostmisel

R60 põlvkonna bensiiniautol küsi, kas ajamikett ja selle pinguti on vahetatud: külm mootor ei tohi pärast käivitamist kõriseda ning sage õli lisamine on hoiatav märk. Cooper S turbomootoritel võib sisselaskeventiilidele koguneda sadestusi.

F60 põlvkonnas kontrolli, ega õli- ega jahutusvedelikul pole lekkeid, ning kahesidurilise käigukasti puhul, kas auto liigub paigalt sujuvalt. Palju linnas sõitnud diiselmootoriga autodel vaata üle tahmafilter (DPF) ja EGR-süsteem.

ALL4 versioonidel veendu, et nelikvedu töötab ilma kõrvaliste helideta, eriti kurvides. Laetava hübriidi aku seisundit tasub kontrollida diagnostikaga, kõigi autode läbisõitu aga ülevaatuse ja teenindusajaloo kannete järgi.

REKLAAM Site AI Audit: What to fix on your website

Versioonid

MINI varustus sõltub suuresti valitud pakettidest (nt Pepper, Chili, hiljem — Classic, JCW Trim); toome välja peamised versioonid ja neile iseloomuliku varustuse.

One / One D

R60, F60

Kõige lihtsam ja odavaim versioon.

  • Väiksema võimsusega mootor
  • Tavaliselt 16-tollised veljed
  • Lihtsam varustus

Cooper

R60, F60

Populaarseim versioon — hea võimsuse ja kütusekulu tasakaal.

  • 1.5 kolmesilindriline mootor (F60)
  • Sageli — Pepper või Chili varustuspakett
  • Sageli — LED-tuled

Cooper D / Cooper SD

R60, F60

Diisliversioonid palju sõitvatele juhtidele.

  • Väiksem kütusekulu maanteel
  • Sageli — 8-käiguline automaatkäigukast (F60)
  • Sageli — ALL4 nelikvedu

Cooper S

R60, F60

Sportlikum bensiiniversioon.

  • 2.0 neljasilindriline mootor (F60)
  • Õhu sisselaskeava mootorikattel
  • Sageli — sportistmed ja suuremad veljed

Cooper SE ALL4

F60, 2017–2024

Laetav hübriid nelikveoga.

  • 1.5 bensiini- ja elektrimootor
  • Elekter — ainult lühikesteks sõitudeks
  • Veidi väiksem pagasiruum

John Cooper Works

R60, F60, U25

Võimsaim versioon nelikveoga.

  • F60 alates 2019. aastast — umbes 306 hj
  • Sportpidurid ja põrkerauad
  • Standardne ALL4 nelikvedu

F60 põlvkonna versioonide võrdlus

CooperCooper DCooper SCooper SE ALL4
Kellele sobibIgapäevasõiduksPalju sõitvateleSõidurõõmuksLühikesteks sõitudeks elektri jõul
Veljed (tavaliselt)16–17 tolli17 tolli17–18 tolli17–18 tolli
Mootor1.5, 3 silindrit, 136 AG2.0 diisel, 150 AG2.0, 178–192 AG1.5 + elektrimootor, umbes 224 AG
VeoskeemEsivedu, harvem ALL4Esivedu või ALL4Esivedu või ALL4ALL4
Hind kasutatud autode turul (suhteliselt)€€€€€€€

Enamikule ostjatele on parim valik F60 põlvkonna Cooper, palju sõitvatele aga Cooper D. Cooper S tasub valida, kui tahad rohkem särtsu, ja Cooper SE ALL4 — ainult siis, kui saad autot regulaarselt laadida.

Plussid

  • Kõige ruumikam MINI — sobib ka perele
  • Kvaliteetne, stiilne salong
  • Võimalik nelikvedu ALL4
  • Täpne, MINI-le omane juhitavus

Miinused

  • R60 põlvkonna bensiinimootorid vajavad hoolikat hooldust
  • Jäik vedrustus, eriti suurte velgedega
  • Kasutatud autode turul on sageli kallim kui sarnase suurusega crossoverid

Korduma kippuvad küsimused

Mille poolest erineb Countryman MINI Hatchist?

Countryman on suurem viieukseline crossover, kõrgema istumisasendiga, ruumikama tagareaga ja suurema pakiruumiga. Lisaks võib sellel olla nelikvedu ALL4, mida hatchbackil ei ole.

Milline Countrymani põlvkond on kasutatud auto ostmisel parim?

Enamikule ostjatele on parim valik F60 põlvkond, eriti pärast 2020. aasta mudeliuuendust: see on ruumikam, kaasaegsem ja selle mootoritel on vähem teadaolevaid probleeme kui R60-l. R60 on odavam, kuid selle puhul on eriti oluline hooldusajalugu.

Kas tasub valida ALL4?

ALL4-st on kasu, kui sõidad sageli kruusateedel või talvel libedatel teedel. Linnas piisab esiveost — selline auto on lihtsam ja pisut säästlikum.

Kas tasub osta kasutatud Cooper SE ALL4?

Tasub, kui saad autot kodus või tööl laadida ja sõidad enamasti lühikesi vahemaid. Kui hübriidi ei laadi, on see raskem ega ole säästlikum kui tavaline bensiinimootoriga Cooper.

Uuendatud 2026-10-09 · Varustustasemed ja varustus erinevad turu ja mudeliaasta järgi — kontrollige konkreetse auto varustust. · Tõlgitud automaatselt

Kommentaarid

Mini Countryman kohta pole veel kommentaare. Jagage oma kogemust.

Logige sisse, et kommenteerida

Teised mudelid Mini

Mini →
REKLAAM Internet Solutions — IT services for business since 2011