Voor bedrijven: pakketten, API en import →

Ford Mustang

Auto's · Productie 2004–

Ford Mustang: generaties, productiejaren en advertenties.

ADVERTENTIE Site SEO AI Audit: Every SEO issue on your site

Generaties 3 generaties

Ford Mustang te koop

Alle advertenties →

Prijs, €

Bouwjaar

Kilometerstand, km

Vermogen, kW

Verkoper

Uitrusting

Meer uitrusting
Exterieur
Elektronica
Interieur
Audio en video
Veiligheid
Beveiliging
Overige voordelen
Nog geen advertenties.
ADVERTENTIE Talkmio — AI live chat for your website 24/7
Ford Mustang
Foto: Vauxford, CC BY-SA 4.0
Ford

Ford Mustang: S197, S550 en S650 generaties, motoren en uitvoeringen

Ford Mustang — de legendarische Amerikaanse sportwagen, geproduceerd sinds 1964, en officieel in Europa verkocht sinds 2015. We kijken naar de verschillen tussen de S197, S550 en S650 generaties, welke motoren en uitvoeringen het meest voorkomen en wat je moet controleren, want een groot deel van de in Litouwen verkochte Mustangs zijn geïmporteerd uit de VS.

Mustang kort en bondig

De Mustang is een achterwielaangedreven vierpersoonsauto, beschikbaar als coupé (fastback) en cabriolet. Lang heeft hij alleen de Noord-Amerikaanse markt bediend, dus oudere exemplaren in Europa zijn vaak geïmporteerd uit de VS. Vanaf de zesde generatie (S550) werd de Mustang een wereldwijde model en officieel in Europa verkocht.

Kopers kiezen voor de Mustang vanwege het uiterlijk, het geluid van de V8-motor en de grote kracht voor een relatief lage prijs. Maar het is geen erg praktische dagelijkse auto: de achterbank is laag en de V8-motor verbruikt veel brandstof.

De Mustang Mach-E is helemaal iets anders, een elektrische SUV, die alleen de naam deelt met de klassieke Mustang. Over deze auto gaan we in dit artikel niet in.

Welke generatie kiezen

De S197 (2005–2014) staat bekend om zijn retro-ontwerp, dat doet denken aan de Mustang uit de jaren zeventig, en een eenvoudige achterwielophanging met een starre as. In 2010 werd de auto vernieuwd, en vanaf 2011 kreeg hij nieuwe motoren — 3.7 V6 en 5.0 V8. Dit is de goedkoopste manier om een Mustang met een V8 te krijgen, maar bijna alle dergelijke auto's zijn geïmporteerd uit de VS, dus hun geschiedenis is belangrijker dan de uitvoering.

S550 (2015–2023) — de eerste Mustang met een onafhankelijke achterwielophanging, een moderner interieur en officiële verkoop in Europa. Dit is de populairste generatie op de markt van gebruikte auto's. De in 2018 vernieuwde auto's kregen een nieuw voordeel, een krachtiger V8, een 10-traps automatische versnellingsbak en de mogelijkheid om een digitaal instrumentenpaneel te kiezen.

S650 (vanaf 2023) is technisch gezien vergelijkbaar met de S550, maar heeft een volledig nieuw interieur met grote schermen. In Europa wordt hij voornamelijk verkocht met een V8-motor, en op de markt van gebruikte auto's is hij nog steeds zeldzaam en duur.

Motoren en versnellingsbakken

De S197 had tot 2010 4.0 V6- en 4.6 V8-motoren, later 3.7 V6 (ongeveer 305 pk) en 5.0 V8 (ongeveer 412–420 pk). De krachtigste was de Shelby GT500 met een gecomprimeerde V8.

De S550 had in Europa twee motoropties: een viercilinder 2.3 EcoBoost turbo (317 pk, na vernieuwing 290 pk) en een 5.0 V8 (421 pk, na vernieuwing 450 pk). De speciale Bullitt- en Mach 1-versies hadden ongeveer 460 pk. In de VS was er tot 2017 ook een 3.7 V6, en de Amerikaanse versies hadden een iets andere vermogensopstelling dan de Europese.

In alle generaties kun je kiezen voor een 6-traps handgeschakelde versnellingsbak. De S550 had tot 2017 een 6-traps automatische, en vanaf 2018 een 10-traps automatische versnellingsbak, die ook in de S650 wordt gebruikt.

Wat je moet controleren bij het kopen van een gebruikte Mustang

Als de auto uit de VS is geïmporteerd, controleer dan de geschiedenis via de VIN-code: veilingfoto's, ongelukken en mogelijke waterschade. Controleer de ruimtes tussen de carrosseriepanelen, gespoten onderdelen en de staat van de luchtkussens, want roest of vocht onder de tapijten kan aangeven dat de auto is overstroomd.

De Amerikaanse versies verschillen van de Europese door de koplampen, multimediasettings en andere details, dus ze zijn vaak aangepast — vraag na wat en hoe er is gewijzigd. Bij inschrijving in Litouwen wordt er een milieubelasting geheven, die hoger is voor grote CO2-uitstoot van V8-auto's.

Dit is een krachtige auto, dus beoordeel de staat van de banden, remmen, transmissie en ophanging, evenals de wielgeometrie. Sterk versleten achterbanden of oververhitte remmen geven aan dat de auto agressief is gereden. De automatische versnellingsbak moet soepel schakelen, zonder stoten.

ADVERTENTIE Site AI Audit: What to fix on your website

Uitvoeringen en versies

Mustang-uitvoeringen worden meestal aangeduid naar de motor en speciale versies, en de uitrusting verschilt per markt en jaar; we geven de meest voorkomende versies aan.

V6

S197-generatie

De goedkoopste variant van de S197-generatie met een zescilinder motor.

  • 4.0 of 3.7 V6 motor
  • Vaak — eenvoudigere uitrusting en kleinere velgen
  • Lagere onderhoudskosten dan een V8

EcoBoost

S550-generatie

De viercilinder turbo-versie voor wie uiterlijk het belangrijkst is.

  • 2.3 EcoBoost turbo motor
  • Lagere brandstofverbruik dan een V8
  • Vaak — 18–19 inch velgen

GT

S197, S550 en S650 generaties

De meest populaire versie met een 5.0 V8 motor.

  • 5.0 V8 motor
  • Vaak — Brembo remmen (S550 en S650)
  • Vaak — actief uitlaatsysteem met aanpasbare geluiden

Premium

S197 en S550 generaties (VS markt)

Meer uitgeruste Amerikaanse marktversie, vaak te vinden onder ingevoerde auto's.

  • Eendelige interieurafwerking
  • Betere geluidssysteem
  • Vaak — verwarmde en gekoelde stoelen

Bullitt

S550-generatie

Limited edition versie, ter ere van de gelijknamige film.

  • 5.0 V8, ongeveer 460 pk
  • Alleen handgeschakelde versnellingsbak met een kogelvormige schakelknop
  • Meestal donkergroen of zwart

Mach 1

S550-generatie

De sportiefste officiële S550 versie verkocht in Europa.

  • 5.0 V8, ongeveer 460 pk
  • Verbeterd koelsysteem en rijgedrag
  • Delen overgenomen van Shelby-versies

Vergelijking van de VI generatie (S550)

EcoBoostGTBullittMach 1
Voor wieStijlvol en zuinigV8 geluid en krachtVoor verzamelaarsVoor sportief rijden
Motor2.3 EcoBoost, 290–317 pk5.0 V8, 421–450 pk5.0 V8, ongeveer 460 pk5.0 V8, ongeveer 460 pk
VersnellingsbakHandgeschakeld of automatischHandgeschakeld of automatischAlleen handgeschakeldHandgeschakeld of automatisch
Wielmaat (meestal)18–19 kol.19 kol.19 kol.19 kol.
Prijs op de markt voor gebruikte auto's (relatief)€€€€€€€€€

Voor de meeste kopers is de logischste keuze de vernieuwde (2018–2023) GT met V8-motor. EcoBoost is geschikt als uitleg en lagere kosten belangrijk zijn, terwijl Bullitt en Mach 1 zeldzamere versies zijn voor enthousiasten.

Pluspunten

  • Charismatisch uiterlijk en het geluid van de V8-motor
  • Veel vermogen voor een relatief lage prijs
  • Sinds de S550-serie — officieel te koop in Europa
  • Veel reserveonderdelen en mogelijkheden voor verbeteringen

Minpunten

  • Hoge brandstofkosten en dure verzekering
  • Veel auto's uit de VS met een ongelukshistoriek
  • Oncomfortabele achterbank, beperkte praktische waarde

Veelgestelde vragen

Welke Mustang is de beste keuze bij het kopen van een gebruikte?

Voor veel kopers is de beste keuze de 2018–2023 S550 generatie GT met de 5.0 V8: deze is krachtiger dan zijn voorgangers, heeft een moderner versnellingsbak en een onafhankelijke achterwielophanging. De Europese versie is eenvoudiger te registreren en te onderhouden dan een exemplaar uit de VS.

Is het de moeite waard om een Mustang uit de VS te kopen?

Dergelijke auto's zijn vaak goedkoper, maar een aanzienlijk deel daarvan heeft ongevallen of overstromingen meegemaakt. Controleer de geschiedenis via de VIN-code, veilingfoto's en de carrosseriegeometrie voordat je koopt, en beoordeel de kosten voor het aanpassen van koplampen en andere details.

Is een Mustang met de 2.3 EcoBoost motor de moeite waard?

Ja, als uitleg en lagere kosten het belangrijkste zijn: het carrosserie en chassis zijn hetzelfde, en de auto verbruikt minder brandstof. Maar het mist het V8-geluid waarom veel mensen een Mustang kiezen, dus de gebruikte EcoBoost is vaak goedkoper.

Hoeveel brandstof verbruikt een Mustang V8?

Dat hangt af van de rijstijl, maar in gemengde rijmodus vaak ongeveer 12–15 l/100 km, in de stad meer. De EcoBoost-versie verbruikt meestal enkele liters minder.

Bijgewerkt 2026-10-09 · Uitvoeringen en uitrusting verschillen per markt en bouwjaar — controleer de uitrusting van de specifieke auto. · Automatisch vertaald

Reacties

Nog geen reacties over de Ford Mustang. Deel uw ervaring.

Log in om te reageren

Andere modellen Ford

Ford →
ADVERTENTIE Site SEO AI Audit — free SEO audit