Ford Mustang: generace S197, S550 a S650, motory a výbavy
Ford Mustang — legendární americký sportovní automobil, vyráběný od roku 1964, oficiálně v Evropě prodávaný od roku 2015. Přehlédneme, čím se liší generace S197, S550 a S650, které motory a výbavy se nejčastěji vyskytují a co je nutné zkontrolovat, protože značná část Mustangů prodávaných v Litvě je dovezená z USA.
Mustang zkráceně
Mustang je čtyřmístný automobil s pohonem zadních kol, vyráběný jako kupé (fastback) a kabriolet. Po dlouhou dobu byl určen pouze pro trh v Severní Americe, proto starší modely v Evropě se nejčastěji vyskytují dovezené z USA. Od šesté generace (S550) se Mustang stal světovým modelem a začal se oficiálně prodávat i v Evropě.
Kupující si Mustang vybírají pro vzhled, zvuk motoru V8 a velkou sílu za poměrně dostupnou cenu. Nicméně není to vůbec praktický denní automobil: zadní sedadla jsou nízká a motor V8 spotřebovává hodně paliva.
Mustang Mach-E — úplně jiný, elektrický SUV, který s klasickým Mustangem má společný jen název. V tomto článku se mu nebudeme věnovat.
Kterou generaci si vybrat
S197 (2005–2014) se vyznačuje retro designem připomínajícím Mustang z 70. let a jednoduchým zadním závěsem s tuhým mostem. V roce 2010 byl automobil modernizován a od roku 2011 dostal nové motory — 3.7 V6 a 5.0 V8. Je to nejlevnější způsob, jak získat Mustang s motorem V8, ale téměř všechny takové automobily jsou dovezené z USA, proto je jejich historie důležitější než výbava.
S550 (2015–2023) — první Mustang s nezávislým zadním závěsem, modernějším interiérem a oficiálním prodejem v Evropě. Jedná se o nejoblíbenější generaci na trhu s použitými vozy. V roce 2018 byly aktualizované vozy vybaveny novou přední částí, výkonnějším V8, 10stupňovou automatickou převodovkou a možností výběru digitálního přístrojového štítku.
S650 (od roku 2023) je technicky podobný S550, ale má zcela nový interiér s velkými displeji. V Evropě se prodává převážně s motorem V8 a na trhu s použitými vozy je stále vzácný a drahý.
Motory a převodovky
Generace S197 měla do roku 2010 motory 4.0 V6 a 4.6 V8, později pak 3.7 V6 (cca 305 k) a 5.0 V8 (cca 412–420 k). Nejvýkonnější byl Shelby GT500 s kompresorem V8.
Generace S550 nabízela v Evropě dva motory: čtyřválec 2.3 EcoBoost turbo (317 k, po aktualizaci 290 k) a 5.0 V8 (421 k, po aktualizaci 450 k). Speciální verze Bullitt a Mach 1 měly kolem 460 k. Na trhu USA byl do roku 2017 také 3.7 V6, výkon amerických verzí se mírně liší od evropských.
Ve všech generacích je možné vybrat si 6stupňovou manuální převodovku. S550 měla do roku 2017 6stupňovou automatickou, od roku 2018 pak 10stupňovou automatickou převodovku, která se používá také u generace S650.
Co zkontrolovat při nákupu použitého Mustangu
Pokud je auto dovezeno z USA, zkontrolujte jeho historii podle VIN kódu: fotografie z aukce, nehody a možná poškození vodou. Zkontrolujte mezery v karoserii, natřené díly a stav vzduchových polštářů, protože rez nebo vlhkost pod koberečky může znamenat, že auto bylo zaplaveno.
Verze z USA se liší od evropských svítidly, nastavením multimédií a jinými drobnostmi, proto jsou často upraveny – zeptejte se, co a jak bylo změněno. Při registraci v Česku se platí daň z emisí, která je pro vozy s velkým objemem V8 vyšší.
Jedná se o výkonný vůz, proto zhodnoťte stav pneumatik, brzd, převodovky a podvozku, včetně geometrie kol. Silně opotřebované zadní pneumatiky nebo přehřáté brzdy ukazují na agresivní jízdu. Automatická převodovka by měla přepínat plynule, bez rázů.
Výbava a verze
Výbava Mustangu se nejčastěji označuje podle motoru a speciálních verzí, vybavení se liší podle trhu a let; uvádíme nejčastěji se vyskytující verze.
V6
Generace S197Nejlevnější varianta generace S197 s šestiválcovým motorem.
- Motor 4.0 nebo 3.7 V6
- Často – jednodušší vybavení a menší kola
- Méně nákladné provozní náklady než u V8
EcoBoost
Generace S550Čtyřválcová turbo verze pro ty, kteří chtějí vypadat.
- Motor 2.3 EcoBoost turbo
- Méně spotřeby paliva než u V8
- Často – kola o průměru 18–19 palců
GT
Generace S197, S550 a S650Nejpopulárnější verze s motorem 5.0 V8.
- Motor 5.0 V8
- Často – brzdy Brembo (S550 a S650)
- Často – aktivní výfukový systém s regulovatelným hlukem
Premium
Generace S197 a S550 (trh USA)Více vybavená verze pro trh USA, často se vyskytuje mezi dovezenými vozy.
- Jednobarevné interiéry
- Lepší zvukový systém
- Často – ohřívaná a chlazená sedadla
Bullitt
Generace S550Omezená série, věnovaná filmu se stejným názvem.
- 5.0 V8, asi 460 k
- Pouze mechanická převodovka s kulovitou páčkou
- Často tmavě zelená nebo černá barva
Mach 1
Generace S550Nejvíce sportovní verze S550 oficiálně prodávaná v Evropě.
- 5.0 V8, asi 460 k
- Vylepšený chlazení a podvozek
- Některé detaily převzaty z verzí Shelby
Porovnání šesté generace (S550)
| EcoBoost | GT | Bullitt | Mach 1 | |
|---|---|---|---|---|
| Komu je vhodné | Stylu a nižším nákladům | Pro zvuk V8 a výkon | Pro sběratele | Pro sportovní jízdu |
| Motor | 2.3 EcoBoost, 290–317 k | 5.0 V8, 421–450 k | 5.0 V8, asi 460 k | 5.0 V8, asi 460 k |
| Převodovka | Manuální nebo automatická | Manuální nebo automatická | Pouze manuální | Manuální nebo automatická |
| Pneu (častěji) | 18–19 kol. | 19 kol. | 19 kol. | 19 kol. |
| Cena na trhu s použitými vozy (přibližně) | € | €€ | €€€ | €€€ |
Pro většinu kupujících je logickým výběrem obnovený (2018–2023) GT s motorem V8. EcoBoost je vhodný, pokud je důležitý vzhled a nižší náklady, zatímco Bullitt a Mach 1 jsou vzácnější verze pro nadšence.
Výhody
- Charismatický vzhled a zvuk motoru V8
- Velká výkonnost za poměrně dostupnou cenu
- Od generace S550 se oficiálně prodává v Evropě
- Mnoho náhradních dílů a možností vylepšení
Nevýhody
- Vysoká spotřeba paliva a dražší pojištění
- Mnoho vozů z USA s historií nehod
- Nízké zadní sedačky, omezená praktičnost
Časté otázky
Který Mustang je nejlepší při nákupu použitého?
Pro mnoho kupujících je nejlepším výběrem GT páté generace z let 2018–2023 s motorem 5.0 V8: je silnější než jeho předchůdci, má modernější převodovku a nezávislé zadní zavěšení. Evropskou verzi je jednodušší registrovat a udržovat než tu dovezenou z USA.
Stojí za to koupit Mustang z USA?
Taková auta jsou často levnější, ale mnoho z nich prošlo haváriemi nebo povodněmi. Před nákupem zkontrolujte historii podle VIN kódu, fotografie z aukce a geometrii karoserie, a také odhadněte náklady na přizpůsobení světel a dalších detailů.
Stojí za to Mustang s motorem 2.3 EcoBoost?
Ano, pokud je pro vás nejdůležitější vzhled a nižší náklady: karoserie a podvozek jsou stejné, ale auto spotřebuje méně paliva. Nicméně chybí mu zvuk V8, kvůli kterému si mnoho lidí vybírá Mustang, proto je na trhu s použitými vozy EcoBoost často levnější.
Kolik paliva spotřebuje Mustang V8?
Záleží na stylu jízdy, ale v míšeném režimu často kolem 12–15 l/100 km, v městě více. Verze EcoBoost obvykle spotřebuje o několik litrů méně.
Aktualizováno 2026-10-09 · Výbavové stupně a výbava se liší podle trhu a modelového roku — výbavu konkrétního vozu si ověřte. · Přeloženo automaticky





























