Для бізнесу: тарифи, API та імпорт →

Volkswagen T-Roc

Легкові · Випуск 2017–

Volkswagen T-Roc: покоління, роки випуску та оголошення.

РЕКЛАМА Site SEO AI Audit: Every SEO issue on your site

Покоління

Список поколінь цієї моделі доповнюється.

Volkswagen T-Roc — оголошення 2 оголошення

Усі оголошення →

Ціна, €

Рік

Пробіг, км

Потужність, кВт

Пальне

Коробка передач

Тип кузова

Стан

Країна

Продавець

Комплектація

Більше комплектації
Екстер’єр
Електроніка
Салон
Аудіо та відео
Безпека
Захист від угону
Інші переваги
Volkswagen T-Roc4

Volkswagen T-Roc

201957 240 kmДизельАвтомат110 kWПозашляховик / SUV

Volkswagen T-Roc, 2019-06, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 110 kW; rida: 57 240 km. 3 000 km arba 3 mėn. pardavėjo garantija. A…

🇱🇹 Šiauliai · ID 250
17 900 EUR
Volkswagen T-Roc4

Volkswagen T-Roc

202265 088 kmБензинАвтомат221 kWПозашляховик / SUV

Volkswagen T-Roc, 2022-01, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 221 kW; rida: 65 088 km. 3 000 km arba 3 mėn. pardavėjo garantija. Au…

🇱🇹 Šiauliai · ID 280
27 900 EUR
РЕКЛАМА Internet Solutions — IT services for business since 2011
Volkswagen T-Roc
Фото: Alexander Migl, CC BY-SA 4.0
Volkswagen

Volkswagen T-Roc: покоління, двигуни та комплектації

Volkswagen T-Roc — компактний кросовер, що виробляється з 2017 року і швидко став одним з найпопулярніших моделей VW в Європі. Розглянемо, чим відрізняються автомобілі до та після оновлення 2022 року, які двигуни найпоширеніші, як відрізняються комплектації та що перевірити при купівлі підержаного.

T-Roc коротко

T-Roc створений на тій же платформі MQB, що й Golf, але вищий, з більшим кліренсом і вище розташованими сидіннями. Основний кузов — п'ятидверний кросовер, а з 2020 року пропонується і чотиримісний T-Roc Cabriolet з м'яким дахом. Найспортивніша версія — T-Roc R з двигуном близько 300 к.с. і повним приводом.

Покупці оцінюють T-Roc за зручний вхід, хорошу оглядовість і рівень комфорту, як у Golf. Більшість автомобілів приводяться передніми колесами, але з більш потужними двигунами пропонувався і повний привід 4MOTION. На ринку підержаних T-Roc добре зберігає свою вартість, тому знайти його дешево важко.

Чим відрізняються автомобілі до та після оновлення 2022 року

Перші T-Roc (2017–2021 рр.) відрізняються яскравими, часто двоколірними кольорами кузова та кольоровими панелями приладової дошки. Їхня основна слабкість — жорсткий пластик салону, який критикували багато оглядачів. Технічно ці автомобілі добре доопрацьовані, а їх пропозиція на ринку підержаних найбільша.

У 2022 році оновлений T-Roc отримав більш м'який приладовий щиток, піднятий окремий мультимедійний екран, зазвичай стандартний цифровий приладовий щиток і нові фари — за бажанням матричні IQ.LIGHT. Якщо бюджет дозволяє, оновлена версія є кращим вибором через якість салону та сучасніше оснащення.

У 2025 році представлено другу генерацію T-Roc з легкими гібридами, але на ринку б/у автомобілів досі переважають автомобілі першої генерації.

Двигуни та коробки передач

Частіше зустрічаються бензинові 1.0 TSI (трициліндровий, близько 110–115 к.с.) і 1.5 TSI (150 к.с.) двигуни, а також дизельні 1.6 TDI і 2.0 TDI. Потужніший 2.0 TSI (близько 190 к.с.) і деякі версії 2.0 TDI були поєднані з повним приводом 4MOTION.

Коробки передач — 6-ступінчаста механічна або 7-ступінчаста DSG. З 1.0 і 1.5 TSI зазвичай встановлюється суха DSG (DQ200), а з 2.0 TSI, дизелями 4MOTION і T-Roc R — мокра DSG.

Для щоденного використання найуніверсальніший вибір — 1.5 TSI: його вистачить і в місті, і з повним автомобілем. 1.0 TSI більше підходить для тих, хто переважно їздить по місту, а дизель варто вибирати тільки для тих, хто багато їздить за місто.

Що перевірити при покупці б/у T-Roc

Коробка передач DSG повинна перемикатися плавно: тремтіння при русі, удари при перемиканні або вібрація часто вказують на ремонт муфти або мехатроніки. Деякі ранні автомобілі з 1.5 TSI тремтіли при русі на холодному двигуні — запитайте, чи виконано оновлення програмного забезпечення виробника.

У автомобілях з системою 4MOTION перевірте, чи не витікає олія з диференціалу повного приводу, а у дизелів, що багато їздили по місту, перевірте фільтр твердих частинок (DPF) і клапан EGR. У версії кабріоле перевірте механізм даху і переконайтеся, що вода не потрапляє в салон.

Перевірте пробіг за записами технічного обслуговування та сервісу, а кузов — на наявність зафарбованих деталей і нерівностей. Великі диски з низькопрофільними шинами часто затискаються до арок.

РЕКЛАМА Svetainė jūsų verslui per 48 val. — svetainesverslui.lt

Комплектації

Назви та оснащення відрізняються залежно від ринку та років; ми вказуємо комплектації, які найчастіше зустрічаються в Європі.

Style

До 2022 року

Комплектація комфорту та зовнішнього вигляду, популярна на ринку підержаних автомобілів.

  • Легкосплавні диски
  • Часто — двоколірний кузов з контрастним дахом
  • Часто — автоматичний клімат-контроль

Sport

До 2022 року

Спортивна комплектація.

  • Часто — спортивні сидіння
  • Часто — великі диски
  • Часто — адаптивні амортизатори (DCC)

Life

Після 2022 року

Основна комплектація оновленого модельного ряду.

  • Світлодіодні фари
  • Цифровий приладовий щиток
  • Часто — паркувальні сенсори

Style

Після 2022 року

Елегантніша версія для любителів комфорту.

  • Салон вищого класу
  • Часто — матричні IQ.LIGHT фари
  • Часто — підсвічування салону

R-Line

Обидві версії

Версія з спортивним виглядом, але без спортивного двигуна.

  • Спортивні бампери та диски
  • Спортивні сидіння та кермо
  • Часто — спортивна підвіска

R

З 2019 року

Найпотужніша версія T-Roc.

  • 2.0 TSI, близько 300 к.с.
  • 4MOTION повний привід і DSG
  • Спортивна підвіска і гальма

Порівняння оновлених комплектацій T-Roc

LifeStyleR-LineR
Кому підходитьДля щоденних поїздокДля комфорту та зовнішнього виглядуСпортивний зовнішній виглядДля комфорту керування
Шини (частіше за все)16–17 дюймів17–18 дюймів18–19 дюймів18–19 дюймів
Передні фариLEDLED, часто матричніLED, часто матричніLED, часто матричні
Двигун1.0–1.5 TSI, 2.0 TDI1.5 TSI, 2.0 TDI1.5–2.0 TSI, 2.0 TDI2.0 TSI, близько 300 к.с.
Ціна на ринку підержаних автомобілів (відносне)€€€€€€€€

Для більшості покупців найкращий вибір — оновлений T-Roc Life або Style з двигуном 1.5 TSI. R-Line варто вибирати за дизайном, а R — тільки якщо шукаєте справді швидкий кросовер.

Переваги

  • Висока посадка і зручний вхід
  • Відмінна ходова частина і двигуни на рівні Golf
  • Добре зберігає вартість
  • Можна знайти з повним приводом

Недоліки

  • До оновлення — салон з жорстким пластиком
  • На ринку підержаних автомобілів часто дорожчий за конкурентів
  • Ремонт коробки передач DSG може бути дорогим

Поширені запитання

Чим T-Roc відрізняється від Golf?

Техніка дуже подібна, але T-Roc вищий, сидіти вище і легше залізти, а багажник такого ж розміру. Golf зазвичай трохи економічніший і тихіший, а T-Roc зручніший на поганих дорогах і можна знайти з повним приводом.

Чи варто шукати T-Roc після оновлення 2022 року?

Якщо важлива якість салону та сучасніше обладнання — так: оновлений T-Roc має м'якший панель приладів і новішу мультимедію. Техніка в основному така ж, тому добре обслугований попередній автомобіль також є гарним варіантом за меншу ціну.

Який двигун T-Roc найкращий?

Для більшості покупців — 1.5 TSI: він достатньо потужний і підходить як для міста, так і для передмістя. 1.0 TSI достатньо для міста, а 2.0 TDI варто вибирати для тих, хто багато подорожує або шукає повний привід.

Оновлено 2026-10-10 · Комплектації та оснащення відрізняються залежно від ринку й року випуску — перевіряйте оснащення конкретного авто. · Перекладено автоматично

Коментарі

Коментарів про Volkswagen T-Roc ще немає. Поділіться досвідом.

Увійдіть, щоб коментувати

Інші моделі Volkswagen

Volkswagen →
РЕКЛАМА Site AI Audit — free website audit