Для бізнесу: тарифи, API та імпорт →

Volvo XC60

Легкові · Випуск 2008–

Volvo XC60: покоління, роки випуску та оголошення.

РЕКЛАМА Talkmio LiveChat: AI live chat for your website, 24/7

Покоління 2 покоління

Volvo XC60 — оголошення 5 оголошень

Усі оголошення →

Ціна, €

Рік

Пробіг, км

Потужність, кВт

Пальне

Коробка передач

Тип кузова

Стан

Країна

Продавець

Комплектація

Більше комплектації
Екстер’єр
Електроніка
Салон
Аудіо та відео
Безпека
Захист від угону
Інші переваги
Volvo XC604

Volvo XC60

2011277 000 kmДизельМеханіка120 kWПозашляховик / SUV

Volvo XC60, 2011-11, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: mechaninė; variklis: 2.0 l, 120 kW; rida: 277 000 km. Galimas automobilio pristatymas apžiūrai. Automob…

🇱🇹 Šiauliai · ID 322
8 500 EUR
Volvo XC604

Volvo XC60

2019107 079 kmДизельАвтомат140 kWПозашляховик / SUV

Volvo XC60, 2019-12, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 140 kW; rida: 107 079 km. 6 000 km arba 6 mėn. pardavėjo garantija. Automo…

🇱🇹 Šiauliai · ID 262
23 500 EUR
Volvo XC604

Volvo XC60

2021168 978 kmДизельАвтомат145 kWПозашляховик / SUV

Volvo XC60, 2021-03, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 145 kW; rida: 168 978 km. 6 000 km arba 6 mėn. pardavėjo garantija. Automo…

🇱🇹 Šiauliai · ID 269
26 500 EUR
Volvo XC604

Volvo XC60

202390 378 kmГібридАвтомат293 kWПозашляховик / SUV

Volvo XC60, 2023-05, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 293 kW; rida: 90 378 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 67 km. …

🇱🇹 Šiauliai · ID 298
37 800 EUR
Volvo XC604

Volvo XC60

202583 201 kmБензинАвтомат184 kWПозашляховик / SUV

Volvo XC60, 2025-03, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 184 kW; rida: 83 201 km. 6 mėn. gamintojo garantija. Automobilį galima apži…

🇱🇹 Šiauliai · ID 299
39 900 EUR
РЕКЛАМА AI Blog Autopilot — your blog writes itself
Volvo XC60
Фото: Vauxford, CC BY-SA 4.0
Volvo

Volvo XC60: I та II покоління, двигуни та комплектації

Volvo XC60 — це середньорозмірний преміум-кросовер, який цінується за безпеку, комфорт та скандинавський стиль салону. Розглянемо обидва покоління — I (2008–2017) та II (з 2017 р.): у чому їх відмінності, які двигуни найпопулярніші, як відрізняються комплектації та що перевірити при купівлі підержаного.

XC60 коротко

XC60 був представлений у 2008 році та швидко став найпопулярнішою моделлю Volvo. Він менший і легший у керуванні, ніж XC90, але в салоні та багажнику місця достатньо для сім'ї, а багато версій мають повний привід (AWD).

XC60 особливо відомий за безпеку: вже перше покоління стандартно мало City Safety — систему автоматичного гальмування на низькій швидкості, а друге покоління отримало ще більше допоміжних систем водіння. Це преміум-автомобіль, тому запасні частини та ремонт дорожчі, ніж у автомобілів звичайних марок.

I та II покоління — у чому відмінності

Перше покоління (2008–2017) створене на тій же платформі, що й Volvo S80, V70 та XC70. У 2013 році його оновлено: змінено зовнішній вигляд та деталі салону, пізніше з'явилися економічніші чотирициліндровиї двигуни Drive-E. Це вигідний спосіб придбати просторого та безпечного кросовера, але більшість автомобілів вже добре поїжджали.

Друге покоління (з 2017 р.) створене на платформі SPA, як і більший XC90. Воно виділяється вертикальним сенсорним екраном Sensus, більш розкішним салоном і лише чотирициліндровими 2.0 л двигунами, серед яких — зарядні гібриди. Оновлення 2021 року принесли мультимедію з Google сервісами, а 2025 року модель оновлена ще раз.

Для меншого бюджету варто обрати перше покоління після оновлення 2013 року, найкраще з двигуном Drive-E. Якщо важливо сучасний салон, найновіші системи безпеки та менший споживання палива — оберіть друге покоління.

Двигуни та коробки передач

У першому поколінні переважають п'ятициліндровиі дизельні D3, D4 та D5 (2.0–2.4 л, близько 136–215 к.с.); з 2014 року їх поступово доповнили чотирициліндровими 2.0 л двигунами Drive-E. З бензинових найчастіше T5 та шестициліндровий T6.

У другому поколінні — лише 2.0 л чотирициліндровиі двигуни: дизельні D4 (190 к.с.) та D5 (235 к.с.), бензинові T5 та T6, зарядні гібриди T6 та T8 (пізніше — Recharge). З 2020 року введені легкі гібриди B4, B5 та B6, а дизельні двигуни поступово виведені з продажу.

Коробки передач найчастіше автоматичні: у першому поколінні — 6 ступенів (з двигунами Drive-E — 8 ступенів), у другому поколінні — 8 ступенів. Повний привід забезпечує електронно керована муфта типу Haldex, яка при необхідності підключає задні колеса.

Що перевірити при купівлі вживаного XC60

У дизельних двигунах з п'ятьма циліндрами перевірте клапан EGR, фільтр твердих частинок (DPF) та історію заміни розподільного ременя — це дорога, але необхідна робота. Автоматична коробка передач повинна перемикатися плавно, без ударів; запитайте, чи заміняли її олію.

Периодично заміняйте олію в диференціалах повного приводу — занедбана система може перестати правильно зчеплювати задні колеса. XC60 — це важкий автомобіль, тому ретельно перевірте підвіску, амортизатори та гальма.

Удруге перевірте роботу мультимедіа та допоміжних систем (часто допомагає оновлення програмного забезпечення), пневматичну підвіску, якщо вона є, а також стан акумулятора та зарядного обладнання у гібридів. Рід перевіряйте за технічними записами та сервісними записами.

РЕКЛАМА Svetainė jūsų verslui per 48 val. — svetainesverslui.lt

Комплектації

Назви та обладнання відрізняються залежно від ринку та років; ми вказуємо найпоширеніші в Європі комплектації.

Kinetic

Перше покоління

Базова комплектація першого покоління.

  • Клімат-контроль
  • Система автоматичного гальмування City Safety
  • Часто — легкосплавні диски

Momentum

Перше та друге покоління

Найпопулярніший вибір — гарна пропорція обладнання та ціни.

  • Легкосплавні диски
  • Часто — датчики паркування та навігація
  • У другому поколінні — сенсорний екран Sensus

Summum

Перше покоління

Найпрестижніша комплектація першого покоління.

  • Одинарна обшивка салону
  • Часто — електроприводи сидінь
  • Часто — ксенонові фари

R-Design

Перше та друге покоління

Спортивна версія.

  • Спортивні бампери та більші диски
  • Спортивні сидіння та кермо
  • Часто — більш комфортна підвіска

Inscription

Друге покоління

Елегантна комплектація другого покоління для любителів комфорту.

  • Обшивка салону з дерева
  • Одинарні сидіння
  • Більше хромованих деталей, часто більші диски

Plus / Ultimate

Друге покоління, з 2022–2023 рр.

Новіші комплектації, що замінюють Momentum, Inscription та R-Design.

  • Мультимедія з послугами Google
  • Більше стандартного обладнання, ніж раніше
  • Ultimate — часто панорамний дах і 360° камера

Порівняння комплектацій другого покоління

MomentumInscriptionR-Design
Для кого підходитьДля раціонального покупцяДля комфорту та розкошіСпортовий вигляд
Диски (часто)18 дюйм.19 дюйм.19–20 дюйм.
ВиглядХромовані деталіБільше хрому, інші решіткиЧорні блискучі деталі, спортивні бампери
СалонСтандартне оснащенняДерево та шкіраСпортивні сидіння, металеве оснащення
Ціна на ринку підержаних авто (відносне)€€€€€

Для більшості покупців найкращим варіантом буде Momentum або Inscription з двигуном D4 або B4. Завантажуваний гібрид варто вибирати лише тоді, коли є можливість регулярно його заряджати.

Переваги

  • Високий рівень безпеки та багато допоміжних систем
  • Зручні сидіння та тихий салон
  • Часто — повний привід
  • Якісний салон у скандинавському стилі

Недоліки

  • Дорожчі запасні частини та ремонт
  • Обслуговування старих п'ятициліндрових дизелів після великої пробігу дороге
  • Мультимедія та електроніка другого покоління іноді викликає нарікання

Поширені запитання

Яке покоління XC60 краще купувати вживане?

Якщо бюджет дозволяє, варто вибирати друге покоління — воно сучасніше, безпечніше та економічніше. Для меншого бюджету підійде перше покоління після оновлення 2013 року, але для такого автомобіля потрібна надійна історія обслуговування.

Чи всі XC60 мають повний привід?

Ні. Деякі версії, зокрема з двигунами D3, D4 або B4, можуть мати лише передній привід. Перед купівлею перевірте документи автомобіля або наявність позначки AWD на задній кришці.

Чи варто купувати XC60 T8 зарядний гібрид?

Варто, якщо ви маєте можливість заряджати його щодня та часто їздите на короткі відстані — тоді більшу частину поїздок можна пройти на електриці. Без зарядки T8 стає важким бензиновим автомобілем, тому перед купівлею оцініть свої звички та перевірте стан акумулятора.

Оновлено 2026-10-09 · Комплектації та оснащення відрізняються залежно від ринку й року випуску — перевіряйте оснащення конкретного авто. · Перекладено автоматично

Коментарі

Коментарів про Volvo XC60 ще немає. Поділіться досвідом.

Увійдіть, щоб коментувати

Інші моделі Volvo

Volvo →
РЕКЛАМА Site SEO AI Audit — free SEO audit