4
Hyundai Tucson
Hyundai Tucson, 2021-05, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 110 kW; rida: 119 013 km. Automobilį galima apžiūrėti: ERTONA IR KO, UA…
Hyundai Tucson NX4, випускався 2020–. Оголошення та інформація.
4
Hyundai Tucson, 2021-05, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 110 kW; rida: 119 013 km. Automobilį galima apžiūrėti: ERTONA IR KO, UA…
4
Hyundai Tucson, 2023-11, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 195 kW; rida: 44 132 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 62 …
4
Hyundai Tucson, 2024-02, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 100 kW; rida: 57 520 km. 29 mėn. gamintojo garantija. Automobilį galim…
4
Hyundai Tucson, 2022-05, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 195 kW; rida: 40 620 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 62 …
4
Hyundai Tucson, 2022-12, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 195 kW; rida: 68 395 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 62 …
4
Hyundai Tucson, 2023-08, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 195 kW; rida: 31 323 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 62 …
4
Hyundai Tucson, 2025-04, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 118 kW; rida: 17 921 km. 42 mėn. gamintojo garantija. Automobilį galima…
4
Hyundai Tucson, 2024-01, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 195 kW; rida: 34 574 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 62 …
4
Hyundai Tucson, 2024-11, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 195 kW; rida: 24 551 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 62 …
Hyundai Tucson — один із найпопулярніших компактних кросоверів у Європі та Україні, який цінується за багате оснащення, просторий салон і довгу заводську гарантію. Розглядаємо два найновіших покоління — TL (2015–2020) та NX4 (з 2020 р.): чим вони відрізняються, які двигуни та комплектації зустрічаються найчастіше і що перевірити при купівлі вживаного.
Перший Tucson з'явився у 2004 р., а у 2009–2015 рр. у Європі його місце зайняв ix35. Назва Tucson повернулася у 2015 р. разом із поколінням TL. Автомобілі для Європи здебільшого виробляються на заводі Hyundai у Ношовицях, Чехія, а техніка близька до спорідненого Kia Sportage.
Tucson конкурує з Volkswagen Tiguan, Toyota RAV4, Nissan Qashqai та Kia Sportage. У багатьох європейських країнах Hyundai надає на нові автомобілі 5-річну гарантію без обмеження пробігу, яка переходить до наступного власника, якщо автомобіль обслуговувався згідно з вимогами виробника. Тому при купівлі свіжішого Tucson варто перевірити, чи гарантія ще діє.
Покоління TL (2015–2020) — охайний, просторий і практичний кросовер зі звичним салоном, що керується кнопками. У 2018 р. його оновили: змінили фари та решітку радіатора, у салоні з'явився окремий мультимедійний екран, замість 1.7 CRDi почали пропонувати 1.6 CRDi, а найпотужніший 2.0 CRDi отримав 48-вольтну м'яку гібридну систему.
Покоління NX4 (з 2020 р.) вирізняється яскравим дизайном — денні ходові вогні заховані в решітці радіатора. У салоні — цифрова панель приладів та сенсорні елементи керування, а в пропозиції з'явилися гібрид та гібрид, що підзаряджається. У 2024 р. модель оновили: змінили передню частину та інтер'єр із новою панеллю приладів.
Для меншого бюджету чудово підходить TL після оновлення 2018 р., а для тих, хто хоче сучасний салон, гібридну силову установку та залишок заводської гарантії — NX4.
У поколінні TL найпоширеніші бензинові 1.6 GDi (132 к.с.) і 1.6 T-GDi (177 к.с.), а також дизельні 1.7 CRDi (115–141 к.с.), а з 2018 р. — 1.6 CRDi (115–136 к.с.). Найпотужніший дизельний двигун — 2.0 CRDi (136–185 к.с.).
У поколінні NX4 — 1.6 T-GDi (150 або 180 к.с., часто з 48-вольтною м'якою гібридною системою), гібрид HEV (близько 230 к.с.), гібрид PHEV, що підзаряджається (близько 265 к.с., завжди з повним приводом) та дизель 1.6 CRDi (115–136 к.с.).
Коробки передач — 6-ступенева механічна, 7-ступенева преселективна з подвійним зчепленням (7DCT) або класична автоматична (TL з 2.0 CRDi, у гібридах NX4). Повний привод (у поколінні NX4 — HTRAC) пропонується з потужнішими двигунами, проте більшість автомобілів — передньоприводні.
У дизельних автомобілях, які багато їздили містом, перевірте сажовий фільтр (DPF) та EGR. Коробка 7DCT повинна перемикатися плавно, без ривків і вібрації; з механічною коробкою — перевірте зчеплення та двомасовий маховик.
Для бензинових двигунів із безпосереднім упорскуванням (GDi, T-GDi) важлива своєчасно змінена олія — запитайте історію обслуговування та поцікавтеся, чи не споживає двигун багато олії. У повноприводних версіях переконайтеся, що муфта 4x4 працює без гулу та ударів.
В автомобілях NX4 перевірте роботу мультимедіа та допоміжних систем, у гібридах — чи немає повідомлень про помилки, у PHEV — зарядне обладнання. Залишок гарантії, історію обслуговування та кампанії з відкликання перевірте в офіційного дилера Hyundai за VIN-кодом.
Назви комплектацій Hyundai відрізняються залежно від країни та року випуску; вказуємо назви, що використовуються в Німеччині, які часто зустрічаються серед привезених в Україну автомобілів.
Середня комплектація TL та найпоширеніший вибір.
Найвища комплектація TL для любителів комфорту.
Базова комплектація NX4.
Найпопулярніша комплектація NX4 — хороший баланс ціни та обладнання.
Найвища комплектація NX4 з найбільшою кількістю обладнання для комфорту.
Версія зі спортивним виглядом без спортивного двигуна.
| Select | Trend | Prime | N Line | |
|---|---|---|---|---|
| Кому підходить | Для прагматичного покупця | Для щоденного сімейного використання | Для любителів комфорту | Для спортивного вигляду |
| Диски (найчастіше) | 17 дюймів | 17–18 дюйм. | 18–19 дюйм. | 19 дюйм. |
| Салон | Стандартний | Більше комфортного обладнання | Часто шкіра, вентильовані сидіння | Спортивні сидіння, оздоблення N Line |
| Ціна на вторинному ринку (відносно) | € | €€ | €€€ | €€€ |
Для більшості покупців найкращий вибір — Trend з 1.6 T-GDi або гібридним двигуном. Prime варто обирати заради комфорту, N Line — заради зовнішнього вигляду, а підзаряджуваний гібрид — лише за наявності місця для його регулярного заряджання.
Для багатьох покупців найкращий вибір — TL після рестайлінгу 2018 року: доопрацьований і дешевший за NX4. Якщо важливі сучасний салон, гібридна силова установка та залишок заводської гарантії — обирайте NX4.
Ці моделі побудовані на спільній платформі та мають схожі двигуни й коробки передач. Відрізняються дизайн, оформлення салону, комплектації та умови гарантії: Hyundai — 5 років без обмеження пробігу, Kia — 7 років або 150 000 км.
Тим, хто переважно їздить містом, найкраще підійде 1.6 T-GDi або гібрид (HEV), а тим, хто багато їздить трасою — дизель 1.6 CRDi. Підзаряджуваний гібрид (PHEV) має сенс лише в тому разі, якщо ви маєте де заряджати його щодня.
Здебільшого так — 5-річна гарантія переходить на наступного власника, якщо автомобіль вперше був проданий у Європі та обслуговувався згідно з вимогами виробника. Точні умови та залишок терміну перевірте в офіційного дилера Hyundai за VIN-кодом.
Оновлено 2026-10-09 · Комплектації та оснащення відрізняються залежно від ринку й року випуску — перевіряйте оснащення конкретного авто. · Перекладено автоматично
Коментарів про Hyundai Tucson ще немає. Поділіться досвідом.
Увійдіть, щоб коментуватиМи використовуємо необхідні файли cookie для роботи сайту. З вашої згоди ми також використовуватимемо аналітичні cookie та cookie для вимірювання реклами — щоб розуміти, як використовується сайт, і вимірювати результати реклами. Детальніше