Ettevõtetele: paketid, API ja import →

Volvo XC40

Sõiduautod · Toodetud 2017–

Volvo XC40: põlvkonnad, tootmisaastad ja kuulutused.

REKLAAM Site SEO AI Audit: Every SEO issue on your site

Põlvkonnad

Selle mudeli põlvkondade nimekirja täiendatakse.

Volvo XC40 kuulutused 5 kuulutust

Kõik kuulutused →

Hind, €

Aasta

Läbisõit, km

Võimsus, kW

Kütus

Käigukast

Kere tüüp

Seisukord

Riik

Müüja

Varustus

Rohkem varustust
Välisilme
Elektroonika
Salong
Heli ja video
Ohutus
Turvalisus
Muud eelised
Volvo XC404

Volvo XC40

202041 047 kmDiiselAutomaat110 kWMaastur / SUV

Volvo XC40, 2020-06, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 110 kW; rida: 41 047 km. 6 000 km arba 6 mėn. pardavėjo garantija. Automob…

🇱🇹 Šiauliai · ID 258
22 900 €
Volvo XC404

Volvo XC40

202045 576 kmDiiselAutomaat140 kWMaastur / SUV

Volvo XC40, 2020-06, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 140 kW; rida: 45 576 km. 3 000 km arba 3 mėn. pardavėjo garantija. Automob…

🇱🇹 Šiauliai · ID 261
23 300 €
Volvo XC404

Volvo XC40

202358 775 kmElekterAutomaat69 kWMaastur / SUV

Volvo XC40, 2023-04, visureigis / krosoveris. Kuras: elektra, 69 kwh; pavarų dėžė: automatinė; galia: 69 kW; rida: 58 775 km. Važiavimo vien elektra atstumas: 438 km. 6 000 km arba…

🇱🇹 Šiauliai · ID 274
27 400 €
Volvo XC404

Volvo XC40

20257 979 kmBensiinAutomaat145 kWMaastur / SUV

Volvo XC40, 2025-11, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 145 kW; rida: 7 979 km. 1 metų gamintojo garantija. Automobilį galima apžiū…

🇱🇹 Šiauliai · ID 290
29 900 €
Volvo XC404

Volvo XC40

202528 300 kmBensiinAutomaat130 kWMaastur / SUV

Volvo XC40, 2025-06, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 2.0 l, 130 kW; rida: 28 300 km. 1 metų gamintojo garantija. Automobilį galima apži…

🇱🇹 Šiauliai · ID 291
30 800 €
REKLAAM Talkmio — AI live chat for your website 24/7
Volvo XC40
Foto: Vauxford, CC BY-SA 4.0
Volvo

Volvo XC40: versioonid, mootorid, elektriline Recharge ja varustustasemed

Volvo XC40 on kompaktne linn Maastur, millega Volvo astus 2017. aastal esimest korda väiksemate linnamaasturite klassi. Teeme ülevaate varasemate ja uuendatud autode erinevustest, populaarsematest mootoritest, elektri-XC40 Recharge eripäradest ning sellest, mida järelturul ostes kontrollida.

XC40 lühidalt

2017. aastal esitletud ja tänaseni tootmises olev XC40 on kompaktsete autode CMA-platvormile ehitatud ühtne põlvkond. Volvo jagab seda platvormi Geely kontserniga ning tegemist on esimese sellele platvormile loodud Volvo mudeliga. 2018. aastal pälvis XC40 tiitli „Euroopa Aasta Auto“.

Autot hinnatakse selle silmapaistva disaini, mugavate istmete, rohke panipaikadega läbimõeldud salongi ja kõrge turvataseme eest. Kuna see on XC60-st väiksem, on seda linnas mugav juhtida, kuid tagaistmel ja pagasiruumis on ruumi vähem kui suurematel Volvo linnamaasturitel.

Varased ja uuendatud XC40-d – mis on erinevused?

Varasemad autod (alates 2018. aastast) olid saadaval bensiini- ja diiselmootoritega ning varustustasemetega Momentum, Inscription ja R-Design. Multimeediasüsteemiks on vertikaalse puutetundliku ekraaniga Volvo Sensus.

Umbes 2020.–2021. aastatel diiselmootori valik kadus ja need asendati kerghübriididega (B3, B4), samuti tulid turule laetavad hübriidid ja täiselektriline XC40 Recharge. Sellega kaasnes ka uus integreeritud Google'i teenustega multimeediasüsteem.

2022. aastal läbis XC40 uuenduskuuri: see sai uued, kitsamad esituled ja teistsuguse esikaitseraua ning varustustasemed nimetati ümber: Core, Plus ja Ultimate. Hiljem sai elektriline versioon nimeks EX40, mistõttu võib uuemaid elektriautosid kuulutustest leida mõlema nime all.

Mootorid ja käigukastid

Bensiinimootorid: T3 (1,5 l, 3 silindrit, umbes 160 hj), T4 (umbes 190 hj) ja T5 (umbes 250 hj, enamasti nelikveoga). Diiselmootorid D3 (umbes 150 hj) ja D4 (umbes 190 hj) on levinumad varasematel aastatel. Hiljem lisandusid kerghübriidid B3 ja B4.

Pistikuhübriidid T4 Recharge ja T5 Recharge kombineerivad 1,5-liitrist bensiinimootorit elektrimootoriga; olenevalt aastast ja akust saab elektriga sõita mitukümmend kilomeetrit, talvel aga märgatavalt vähem. Suurm osa mootoritest on kombineeritud 8-käigulise automaatkäigukastiga, hübriidid ja hilisemad kerghübriidid 7-käigulise topeltsiduriga kastiga ning kõige lahjemad versioonid olid saadaval ka manuaalkastiga.

Elektriline XC40 Recharge oli esialgu saadaval kahe mootoriga (P8, umbes 408 hj, nelikvedu), hiljem lisandus ka ühele mootorile toetuv versioon. Alates 2023. aastast on üherattaveolised ehk tagaveolised. Akude mahutavus on umbes 70 kWh ja umbes 80 kWh; reaalne sõiduulatus on enamasti 300–450 km, talvel umbes 20–30% vähem. Kodus ja avalikes vahelduvvoolu laadijates toimub laadimine enamasti kuni 11 kW võimsusega, kiirlaadimisjaamades (CCS2) aga olenevalt versioonist kuni umbes 150–200 kW.

Mida kasutatud XC40 ostmisel kontrollida

Kontrollige hooldusajalugu ja läbisõitu tehnoülevaatuse ning Volvo esinduse kannete abil. Linnas palju sõitnud diiselautodel kontrollige tahkete osakeste filtrit (DPF) ja AdBlue süsteemi ning automaatkäigukast peab lülituma sujuvalt ja ilma jõnksudeta.

Pistikuhübriidi puhul veenduge, et aku võtab laadimist vastu ja elektriline sõiduulatus vastab auto vanusele. Elektrilise XC40 puhul küsige aku seisundi (SoH) raportit, proovige laadimist ja uurige, kas tarkvarauuendused on tehtud.

Katsetage multimeediat, kaameraid ja abisüsteeme – varasem Sensuse süsteem võib aeglasem olla. Vaadake üle suured veljed ja rehvid ning kontrollige keret värvitud detailide ja ebaühtlaste vahede suhtes.

REKLAAM Interneto svetainė jūsų verslui per 48 val. — svetainesverslui.lt

Varustustasemed

Nimetused ja varustus erinevad turgude ja aastate lõikes; toome ära Euroopas kõige levinumad XC40 varustustasemed.

Momentum

Kuni 2022. aasta uuenduskuurini

Varaste XC40 baasvarustustase korraliku põhivarustusega.

  • Kergmetallveljed
  • Automaatne kliimaseade
  • Sageli – LED-tuled ja parkimisandurid

Inscription

Kuni 2022. aasta uuenduskuurini

Elegantsem versioon mugavuse armastajale.

  • Rohkem kroomdetaisid välisilmes
  • Sageli – nahkistmed ja puitdekoor
  • Suuremad veljed

R-Design

Kuni 2022. aasta uuenduskuurini

Sportliku välimusega varustustase.

  • Mustad välisdetailid ja kontrastset värvi katus
  • Sportistmed ja sportrool
  • Sageli – jäigem veermik

Core

Alates 2022. aastast

Uuendatud XC40 põhivarustustase.

  • LED-tuled
  • Integreeritud Google'i teenustega multimeedia
  • Sageli – tagurduskaamera

Plus

Alates 2022. aastast

Kõige populaarsem valik – rohkem mugavust ja abisüsteeme.

  • Rohkem juhiabisüsteeme
  • Sageli – elektriliselt reguleeritavad istmed
  • Sageli – käed-vabad tagaluugi avamine

Ultimate

Alates 2022. aastast

Kõrgeim varustustase kõige rikkalikuma varustusega.

  • Sageli – panoraamkatus
  • Sageli – tipptasemel helisüsteem
  • Sageli – 360° kaamerad

XC40 varustustasemete võrdlus

MomentumInscriptionR-DesignPlus / Ultimate
Kellele sobibIgapäevaseks sõiduksMugavuseks ja heaks välimuseksSportliku välimuse otsijaleUuemale varustusele
Veljed (tavaliselt)17–18 tolli18–19 tolli19–20 tolli19–20 tolli
SalongStandardneLuksuslikum viimistlusSportistmedRohkem mugavusvarustust
MultimeediaSensusSensusSensusGoogle'i teenustega
Hind kasutatud turul (suhteliselt)€€€€€€€€

Enamiku ostjate jaoks on parim valik Momentum või Inscription bensiini- või kerghübriidmootoriga. Kui oluline on uuem multimeedia ja abisüsteemid, tasub otsida uuendatud XC40 varustustasemega Plus.

Plussid

  • Kõrge ohutustase
  • Omapärane disain ja mugavad istmed
  • Praktiline salong paljude panipaikadega
  • Lai valik – bensiinimootoritest the elektrimudeliteni

Miinused

  • Tagaistmel ja pagasiruumis on ruumi vähem kui suurematel Volvo mudelitel
  • Varasem multimeedia on aeglasem
  • Kasutatud turul sageli kallim kui sama vanad konkurendid

Korduma kippuvad küsimused

Milline XC40 mootor valida kasutatud auto ostmisel?

Enamikule ostjatest sobib bensiinimootor T4 või B4 – need on piisavalt võimsad ega karda linnasõitu. Diisel D3 või D4 tasub ära palju maanteel sõitjatele ja laetav hübriid vaid siis, kui teil on võimalus seda regulaarselt kodus või tööl laadida.

Kui paljuga elektriline XC40 talvel reaalselt sõidab?

See sõltub versioonist, kiirusest ja temperatuurist. Külma ilmaga tuleb sageli arvestada umbes 20–30% väiksema läbisõiduga kui suvel, ning lühikestel vahemaadel ja tiheda salongisoojenduse kasutamisel veelgi vähem.

Mille poolest erineb XC40 mudelitest C40 ja EX40?

C40 on XC40 elektriline versioon laugema, kupeeliku tagaosaga. EX40 on XC40 elektriauto uus nimetus; tehnika on põhimõtteliselt sama, mistõttu tasub ostmisel aastaid ja versiooni dokumentide järgi täpsustada.

Kas XC40 sobib perele?

Väiksemale perele jah: salong on praktiline ja turvavarustus hea. Kui sõidutate sageli kahte turvatooli ja palju pagasit, tasub kaaluda suuremat XC60.

Uuendatud 2026-10-10 · Varustustasemed ja varustus erinevad turu ja mudeliaasta järgi — kontrollige konkreetse auto varustust. · Tõlgitud automaatselt

Kommentaarid

Volvo XC40 kohta pole veel kommentaare. Jagage oma kogemust.

Logige sisse, et kommenteerida

Teised mudelid Volvo

Volvo →
REKLAAM Site AI Audit — free website audit