Uzņēmumiem: plāni, API un imports →

Nissan X-Trail

Automašīnas · Ražots 2001–

Nissan X-Trail: paaudzes, ražošanas gadi un sludinājumi.

REKLĀMA Internet Solutions: SaaS ir IT paslaugos verslui

Paaudzes 4 paaudzes

Nissan X-Trail sludinājumi 4 sludinājumi

Visi sludinājumi →

Cena, €

Gads

Nobraukums, km

Jauda, kW

Degviela

Ātrumkārba

Virsbūves tips

Stāvoklis

Valsts

Pārdevējs

Aprīkojums

Vairāk aprīkojuma
Eksterjers
Elektronika
Salons
Audio un video
Drošība
Aizsardzība
Citas priekšrocības
Nissan X-Trail4

Nissan X-Trail

201895 348 kmDīzelisAutomātiskā96 kWApvidus / SUV

Nissan X-Trail, 2018-03, visureigis / krosoveris. Kuras: dyzelinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.6 l, 96 kW; rida: 95 348 km. 6 000 km arba 6 mėn. pardavėjo garantija. Auto…

🇱🇹 Šiauliai · ID 245
14 400 €
Nissan X-Trail4

Nissan X-Trail

202514 099 kmBenzīnsAutomātiskā120 kWApvidus / SUV

Nissan X-Trail, 2025-01, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.5 l, 120 kW; rida: 14 099 km. 88 000 km arba 16 mėn. gamintojo garantija. Au…

🇱🇹 Šiauliai · ID 268
25 900 €
Nissan X-Trail4

Nissan X-Trail

202425 979 kmHibrīdsAutomātiskā116 kWApvidus / SUV

Nissan X-Trail, 2024-06, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.5 l, 116 kW; rida: 25 979 km. 6 000 km arba 6 mėn. pardavėjo garan…

🇱🇹 Šiauliai · ID 288
29 900 €
Nissan X-Trail4

Nissan X-Trail

202612 198 kmHibrīdsAutomātiskā116 kWApvidus / SUV

Nissan X-Trail, 2026-03, visureigis / krosoveris. Kuras: benzinas / elektra; pavarų dėžė: automatinė; variklis: 1.5 l, 116 kW; rida: 12 198 km. 17 mėn. gamintojo garantija. Automob…

🇱🇹 Šiauliai · ID 292
30 900 €
REKLĀMA Site AI Audit — free website audit
Nissan X-Trail
Foto: Vauxford, CC BY-SA 4.0
Nissan

Nissan X-Trail: T31, T32 un T33 paaudzes, dzinēji un komplektācijas

Nissan X-Trail — vidējās klases apvidus auto, kas tiek ražots kopš 2001. gada un tiek novērtēts tā ietilpīgā salona un pilnpiedziņas dēļ. Apskatām, ar ko atšķiras T31, T32 un T33 paaudzes, kādi dzinēji ir visizplatītākie, kā atšķiras komplektācijas un ko pārbaudīt pirms lietota X-Trail iegādes.

X-Trail īsumā

Pirmās divas X-Trail paaudzes (T30 un T31) bija kantainas, īsta apvidus auto izskatā. 2014. gadā parādījusies T32 paaudze kļuva noapaļotāka un tuvāka Qashqai: ar to tiek dalīta platforma un daudz tehnisko risinājumu, taču tas ir lielāks un var būt aprīkots ar septiņām sēdvietām.

X-Trail visbiežāk izvēlas ģimenes, kurām nepieciešams liels bagāžnieks un ērts salons, kā arī tie, kam svarīga pilnpiedziņa ziemā vai ārpus pilsētas. 4x4 sistēma parasti darbina priekšējos riteņus, bet aizmugurējos pieslēdz tikai nepieciešamības gadījumā, tāpēc X-Trail vairāk piemērots slideniem ceļiem un grants ceļiem, nevis nopietniem bezceļiem.

Kuru paaudzi izvēlēties

T31 paaudze (2007–2014) saglabāja kantaino formu un vienkāršu, izturīgu konstrukciju. Visbiežāk tā sastopama ar 2.0 dCi dīzeļdzinēju un pilnpiedziņu. Tas ir lēts veids, kā iegādāties ietilpīgu 4x4, taču vairums automobiļu jau ir veci un ar lielu nobraukumu, tāpēc tehniskais stāvoklis ir svarīgāks par komplektāciju.

T32 paaudze (2014–2022) — populārākā lietoto auto tirgū. Salons ir modernāks, piekare ērtāka, un par papildu samaksu bija iespējams pasūtīt trešo sēdekļu rindu. 2017. gadā atjauninātā versija ieguva jaunu priekšdaļu, kvalitatīvākus salona materiālus un vairāk vadītāja palīgsistēmu.

T33 paaudze (kopš 2022. gada) Eiropā tiek pārdota tikai ar elektrificētiem dzinējiem — vieglo hibrīdu vai e-POWER sistēmu, kurā riteņus griež elektromotors, bet benzīna dzinējs galvenokārt ražo elektrību. Šī paaudze ir dārgāka un lietoto auto tirgū vēl nav tik izplatīta.

Dzinēji un pārnesumkārbas

T31 paaudzē visizplatītākais ir 2.0 dCi dīzeļdzinējs (aptuveni 150–173 ZS), retāk sastopami 2.0 un 2.5 benzīna dzinēji. Dīzeļdzinēji tika komplektēti ar 6 pakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu, bet benzīna dzinēji — bieži vien ar bezpakāpju Xtronic CVT kārbu.

T32 paaudzē visizplatītākais ir 1.6 dCi dīzeļdzinējs (130 ZS). Benzīna dzinēji — 1.6 DIG-T (163 ZS), vēlāk 1.3 DIG-T (160 ZS) ar 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu. Pēc 2017. gada atjauninājuma parādījās jaudīgāks 2.0 dCi (aptuveni 177 ZS), bet 2019. gadā 1.6 dCi aizstāja 1.7 dCi (150 ZS). Pārnesumkārbas — 6 pakāpju manuālā vai Xtronic CVT.

T33 paaudzē tiek izmantots 1.5 VC-Turbo benzīna dzinējs ar maināmu kompresijas pakāpi. Vieglā hibrīda versijai ir aptuveni 163 ZS un priekšējā piedziņa, e-POWER — aptuveni 204 ZS, savukārt versijai ar diviem elektromotoriem e-4ORCE — aptuveni 213 ZS un pilnpiedziņa.

Kas jāpārbauda, pērkot lietotu X-Trail

Xtronic CVT pārnesumkārba ir viens no lielākajiem riskiem, pērkot lietotu X-Trail. Testa brauciena laikā pievērsiet uzmanību, vai paātrinoties nav jūtama raustīšanās, vibrācija vai dzirdama dūkoņa, un pajautājiet, vai ir mainīts CVT šķidrums. Dīzeļauto ar manuālo pārnesumkārbu pārbaudiet sajūgu un divmasu spararatu.

Dīzeļauto, kas daudz braukuši pilsētā, pārbaudiet kvēpu filtru (DPF) un EGR vārstu. 4x4 versijās izmēģiniet pagriezienus no vietas — dūkoņa vai klaudzoņa var liecināt par aizmugurējās piedziņas detaļu nolietojumu. T30 un T31 paaudzēm rūpīgi apskatiet apakšu un sliekšņus, vai nav korozijas.

Septiņvietīgajās versijās pārbaudiet trešās sēdekļu rindas nolocīšanas mehānismu. Visiem automobiļiem — nobraukumu pārbaudiet pēc tehniskās apskates un servisa ierakstiem, bet virsbūvi — vai nav krāsotu detaļu un nevienmērīgu spraugu.

REKLĀMA Svetainė jūsų verslui per 48 val. — svetainesverslui.lt

Komplektācijas

Nosaukumi un aprīkojums atšķiras atkarībā no tirgus un gada; norādām Eiropā visbiežāk sastopamās komplektācijas.

Visia

T32 paaudze

Bāzes komplektācija — vienkārša un lētākā.

  • Visbiežāk vienkāršāki diski
  • Manuālais kondicionieris vai vienkārša klimata kontrole
  • Vienkāršāka audio sistēma bez navigācijas

Acenta

T32 paaudze

Populārs vidējais variants ar plašāku komforta aprīkojumu.

  • Vieglmetāla diski
  • Divzonu klimata kontrole
  • Bieži vien – parkošanās sensori un automātiskie lukturi

N-Connecta

T32 paaudze

Vairāk tehnoloģiju par saprātīgu cenu.

  • Multivides sistēma ar navigāciju
  • Bieži vien – 360° videokamera (Around View Monitor)
  • Bieži vien – panorāmas jumts

Tekna

T32 paaudze

Augstākais aprīkojuma līmenis komforta cienītājiem.

  • Ādas sēdekļi, bieži vien apsildāmi
  • Bieži vien – LED lukturi un lielāki diski
  • Bieži vien – elektriski vadāms bagāžnieka vāks

Tekna ir Tekna+

T33 paaudze

Visgreznākās jaunākās paaudzes versijas.

  • Greznāka salona apdare
  • Bieži vien – projekcijas ekrāns un 360° videokamera
  • Daudz palīgsistēmu vadītājam, bieži vien ar ProPILOT

T32 paaudzes komplektāciju salīdzinājums

VisiaAcentaN-ConnectaTekna
Kam piemērotsMazākajam budžetamIkdienas lietošanai ģimenēTehnoloģiju cienītājiemKomfortam
Diski (visbiežāk)16–17 coll.17 coll.18 coll.18–19 coll.
SalonsAudums, vienkāršs aprīkojumsAudums, divzonu klimata kontroleNavigācija, bieži vien 360° kameraĀda, apsildāmi sēdekļi
Cena lietotu auto tirgū (relatīvi)€€€€€€€

Vairumam pircēju labākā izvēle ir Acenta vai N-Connecta ar dīzeļdzinēju un manuālo pārnesumkārbu vai labi koptu CVT. Tekna ir vērts izvēlēties, ja svarīgs ir komforts, savukārt Visia — tikai tad, ja meklējat pašu lētāko variantu.

Priekšrocības

  • Plašs salons un liels bagāžnieks
  • Pieejama septiņvietīga versija
  • Bieži sastopama pilnpiedziņa
  • Ērta, mīksta piekare

Trūkumi

  • Xtronic CVT kārbas uzticamība
  • Dīzeļdzinēji ir jutīgi pret īsiem braucieniem pilsētā
  • 1.6 dCi dzinējs noslogotam auto ir par vāju

Biežāk uzdotie jautājumi

Kura X-Trail paaudze ir vislabākā, pērkot lietotu?

Vairumam pircēju vislabāk izvēlēties T32 pēc 2017. gada atjauninājuma: modernāks salons, vairāk drošības aprīkojuma un liels piedāvājums. T31 der mazākam budžetam, bet T33 — tiem, kas meklē hibrīda tehnoloģijas.

Vai X-Trail ar CVT ātrumkārbu ir uzticams?

CVT kārbas uzticamība ir ļoti atkarīga no apkopes. Izvēlieties automobili ar dokumentētu apkopes vēsturi un testa brauciena laikā pārliecinieties, ka paātrinoties nav raustīšanās vai dūkšanas. Ja šaubāties, drošāka izvēle ir manuālā ātrumkārba.

Vai X-Trail ir septiņas sēdvietas?

T32 un T33 paaudzēs bija iespējams pasūtīt trešo sēdekļu rindu, taču daudzi automobiļi ir piecvietīgi. Trešā rinda der bērniem vai īsiem braucieniem, bet, to izlaižot, bagāžnieks ievērojami samazinās.

Ar ko atšķiras X-Trail un Qashqai?

X-Trail ir lielāks — garāks, ar plašāku aizmugurējo sēdekļu rindu un bagāžnieku, turklāt tam var būt septiņas sēdvietas. Qashqai ir kompaktāks un bieži vien ekonomiskāks, tāpēc labāk piemērots pilsētai.

Atjaunināts 2026-10-09 · Komplektācijas un aprīkojums atšķiras atkarībā no tirgus un izlaiduma gada — konkrētā auto aprīkojumu pārbaudiet. · Tulkots automātiski

Komentāri

Komentāru par Nissan X-Trail vēl nav. Dalieties pieredzē.

Piesakieties, lai komentētu

Citi modeļi Nissan

Nissan →
REKLĀMA Site SEO AI Audit — free SEO audit