Для бізнесу: тарифи, API та імпорт →

Mercedes-Benz EQE

Легкові · Випуск 2022–

Mercedes-Benz EQE: покоління, роки випуску та оголошення.

РЕКЛАМА Internet Solutions: SaaS ir IT paslaugos verslui

Покоління

Список поколінь цієї моделі доповнюється.

Mercedes-Benz EQE — оголошення

Усі оголошення →

Ціна, €

Рік

Пробіг, км

Потужність, кВт

Продавець

Комплектація

Більше комплектації
Екстер’єр
Електроніка
Салон
Аудіо та відео
Безпека
Захист від угону
Інші переваги
Оголошень поки немає.
РЕКЛАМА AI Blog Autopilot — your blog writes itself
Mercedes-Benz EQE
Фото: © M 93, CC BY-SA 3.0 de
Mercedes-Benz

Mercedes-Benz EQE: версії V295, батареї та зарядка

Mercedes-Benz EQE — електричний седан бізнес-класу, що продається з 2022 року та за розміром близький до класу E. Розглянемо версії EQE, батареї, реальну дальність проїзду влітку та взимку, зарядку та те, що варто перевірити при купівлі підержаного EQE.

EQE коротко

EQE представлений у 2021 році та побудований на платформі EVA2 для електромобілів — тій самій, що й у більшого EQS. Тому він має силует у формі дуги, короткий виступ капота і просторний салон. На відміну від EQS, EQE має звичайну кришку багажника, а не відкривається разом зі заднім склом.

З 2023 року також випускається EQE SUV (X294) — вищий позашляховик з тією ж технікою. У цій статті ми переважно говоримо про седан, але поради щодо батарей, зарядки та перевірки при купівлі зазвичай підходять для обох кузовів.

Версії та оновлення

EQE випускається в одній генерації, але вибір версій широкий. Найчастіше зустрічається EQE 350+ з одним двигуном і заднім приводом. Дешевший EQE 300 має меншу потужність, EQE 350 4MATIC і EQE 500 4MATIC — два двигуни і повний привід, а найспортивніші — Mercedes-AMG EQE 43 і EQE 53.

Автомобіль сильно змінює додаткове обладнання: пневматична підвіска AIRMATIC (у деяких версіях стандартна), заднє кермо, що зменшує радіус розвороту, і MBUX Hyperscreen — скляний блок екранів, що простягається по всій панелі приладів. У ринку підержаних автомобілів це обладнання сильно впливає як на комфорт, так і на ціну.

Виробник EQE постійно оновлює програмне забезпечення та змінює комплектації, тому автомобілі пізніших років часто мають більше функцій. Перш ніж купити, порівняйте не тільки роки, але й конкретні комплектації — дві машини однієї версії EQE можуть сильно відрізнятися.

Батареї, пробіг та зарядка

Більшість EQE мають батарею з корисною ємністю близько 89–90 кВт·год. За даними виробника (WLTP), EQE 350+ проходить до приблизно 650 км. Насправді влітку, при змішаному русі, часто можна сподіватися на 450–550 км, на швидкісній дорозі — менше.

Взимку пробіг зазвичай скорочується на 20–30 %, а при коротких поїздках — ще більше, оскільки багато енергії витрачається на обігрів. Повний привід та версії AMG споживають більше енергії, особливо з великими колесами.

В Європі EQE заряджається через роз'єм CCS2. Змінним струмом — до 11 кВт, в деяких автомобілях — до 22 кВт. На швидких зарядних станціях EQE заряджається до приблизно 170 кВт. Холодна батарея заряджається повільніше, тому взимку варто її попередньо підігріти — це можна зробити в навігації, вибравши станцію швидкої зарядки.

Що перевірити при купівлі підержаного EQE

Головне — стан батареї. Попросіть перевірку стану батареї (SoH) у сервісі Mercedes-Benz, яка показує залишок ємності в відсотках. На батарею поширюється довгострокова гарантія виробника — у сервісі перевірте її умови та на скільки часу вона ще діє.

Якщо автомобіль має пневматичну підвіску, переконайтеся, що стоячи він не хитається, а при їзді по нерівностях підвіска не скрипить. Перевірте керованість задніх коліс, всі екрани та допоміжні системи, запитайте, чи виконані всі оновлення програмного забезпечення виробника та роботи за вимогами відкликання.

Деякі функції EQE в окремих ринках пропонувалися як платні послуги або передплати, тому перевірте, що включено в автомобіль і чи це залишиться при зміні власника. Велика маса швидко зносить шини — перевірте їх та диски, а історію автомобіля перевірте за VIN-кодом.

РЕКЛАМА Site AI Audit: What to fix on your website

Версії

Комплектації EQE відрізняються залежно від ринку та року: найчастіше зустрічаються лінійки Electric Art та AMG Line, а на початку продавалася обмежена версія Edition 1. Нижче наведено основні версії.

EQE 300

V295

Найдешевша версія EQE з заднім приводом.

  • Близько 245 AG
  • Задній привід
  • Акумулятор схожий на EQE 350+

EQE 350+

з 2022 р.

Найчастіше зустрічається версія з великим пробігом.

  • Близько 292 AG, задній привід
  • До приблизно 650 км за WLTP
  • Швидке зарядження до приблизно 170 кВт

EQE 350 4MATIC

V295

Повний привід для тих, хто багато їздить зимою.

  • Два двигуни, близько 292 к.с.
  • Краще поведінка на склизкому шосе
  • Трохи менший пробіг ніж у EQE 350+

EQE 500 4MATIC

V295

Найпотужніша не AMG версія.

  • Близько 408 к.с.
  • Часто — пневмопідвіска AIRMATIC
  • Швидке розганяє

Mercedes-AMG EQE 43 ir 53

V295

Спортивні AMG версії.

  • Близько 476 к.с. (EQE 43) і більше ніж 600 к.с. (EQE 53)
  • Спортивно налаштована підвіска та гальма
  • Найвищі енергозатрати

Порівняння версій EQE

EQE 300EQE 350+EQE 500 4MATICAMG EQE 53
Кому підходитьДля щоденних поїздокДля довгих подорожейДля комфорту та зимиДля спортивного водіння
Коробка передачЗадній привідЗадній привідПовний привідПовний привід
ПотужністьБлизько 245 AGБлизько 292 к.с.Близько 408 к.с.Більше ніж 600 к.с.
Диски (зазвичай)19 дюймів19–20 дюймів20–21 дюймів21–22 дюймів
Проїжджаний пробіг (відносний)ВеликийНайбільшийСереднійНайменший
Ціна на ринку підержаних автомобілів (відносне)€€€€€€€€€

Для більшості покупців найкращий вибір — EQE 350+: він проїжджає найбільшу відстань і найчастіше зустрічається на ринку підержаних автомобілів. Версії з повним приводом варто вибирати через зимові умови та комфорт, а AMG — тільки якщо найважливіша динаміка.

Переваги

  • Великий пробіг (EQE 350+)
  • Дуже тихий, комфортний салон
  • Швидке зарядження до приблизно 170 кВт
  • Сучасні системи допомоги водію

Недоліки

  • Багажник менший, ніж у E-класу
  • Складна електроніка та дорога в обслуговуванні оснастка
  • Вартість на ринку підержаних автомобілів швидко падає

Поширені запитання

Скільки насправді проїжджає EQE?

EQE 350+ влітку, їздячи змішано, часто проїжджає близько 450–550 км, по шосе — менше. Взимку відстань скорочується приблизно на 20–30 %. Всіхколесні версії та версії AMG проїжджають менше.

Чим EQE відрізняється від EQS?

EQE менший і дешевший, має звичайну кришку багажника. EQS більший, має більшу батарею і разом з заднім склом, що відкривається, задню частину, тому більше підходить тим, для кого важливі простір, розкіш і довгі подорожі.

Чи варто вибирати EQE з пневматичною підвіскою?

Якщо найважливіший комфорт — так, бо підвіска AIRMATIC краще гасить нерівності. Але вона складніша, тому при покупці вживаного автомобіля потрібно перевірити, чи вона працює належним чином.

Чи добре заряджується EQE взимку?

Холодна батарея заряджується повільніше, тому взимку варто в навігації вибрати станцію швидкого заряджання — автомобіль заздалегідь нагріє батарею, і зарядка буде швидшою.

Оновлено 2026-10-09 · Комплектації та оснащення відрізняються залежно від ринку й року випуску — перевіряйте оснащення конкретного авто. · Перекладено автоматично

Коментарі

Коментарів про Mercedes-Benz EQE ще немає. Поділіться досвідом.

Увійдіть, щоб коментувати

Інші моделі Mercedes-Benz

Mercedes-Benz →
РЕКЛАМА Internet Solutions — IT services for business since 2011